Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czy da się wysłać e-mail z opóźnieniem?
#1
Mam pytanie... 

Czy zna ktoś usługę dzięki której będę mógł zaplanować wysłanie maila na określoną datę i godzinę, która nie zawiedzie? 

Nie szukam rozszerzeń do przeglądarek, to się nie sprawdzi w moim przypadku. Rozszerzenia, to po prostu kiepskie rozwiązanie w skali długoterminowej. Nie interesuje mnie również żadne oprogramowanie uruchamiane na komputerach, czy serwerach.

Szukam strony internetowej z możliwością tego typu operacji pod założone tam, trwałe i darmowe konto. Mam skrzynkę na g-mail, ale tam nie widzę takiej usługi, co w ogóle mnie dziwi, bo dość często wolałbym wysyłać maila z opóźnieniem na daną godzinę, czy dzień, i pewnie nie ja jeden, a czegoś takiego po prostu jeszcze nie ma!
  Odpowiedz
#2
Gmail czegoś takiego nie oferuje.
W menadżerze poczty Microsoft OutLook jest taka możliwosć.
Aby skorzystać z takiej opcji na microsoftowej poczcie należy mieć pakiet Microsoft Office z programem Outlook. W programie wybieramy zakładkę Opcje i w podzakładce Więcej Opcji klikamy kafelek Opóźnij dostarczenie.
[Obrazek: b45024ed-0790-4042-b33d-8656f109bac7.jpg]
Następnie klikamy Opcje wiadomości / Opcje dostarczania i zaznaczamy nie dostarczaj przed [podana data i godzina]

PS: Jest też strona http://e-wehikul.pl , która oferuje wysyłanie wiadomości o określonym czasie, ale raczej to nie jest profesjonalne, nie ma się tam własnej skrzynki, to służy to wysyłania pocztówek.


  Odpowiedz
#3
Nie interesują mnie programy, jak napisałem w pierwszym poście, wyłącznie serwis internetowy, ale dzięki za odpowiedź. E-wehikul nie bardzo mi pasuje, szukam czegoś, co funkcjonuje od lat, najlepiej zagranicznego. Może to być w sumie inna skrzynka mejlowa, byleby mejle docierały na np. alias, a z tam tąd mogę to przekierować już formalnie, liczy się sprawdzone, skuteczne działanie.
  Odpowiedz
#4
Niedostępny
  Odpowiedz
#5
I rozumiem, że to działa online? Jaką mam gwarancję, że ten skrypt zadziała z kilkumiesięcznym opóźnieniem? W ogóle jak to ustawić, skoro z tego co widzę, da się tylko na godzinę?

PS: Wygląda na to, że ten skrypt jest zawodny i nie będę z niego korzystał.
  Odpowiedz
#6
Chyba mam coś dla Cb :)

[Obrazek: screenshot_18.png]

https://later.io/

Wersja beta ale zawsze...
Niedostępny
  Odpowiedz
#7
Świetnie, działa, tego potrzebowałem, dzięki!
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak blokować niechciane wiadomości e‑mail ? WazzUp 1 3 799 14.05.2014, 12:42
Ostatni post: Swordancer
  Jak wyłączyć powiadomienia z facebooka na e-mail? Baron 1 22 790 11.11.2011, 00:44
Ostatni post: aisha

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości