Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak blokować niechciane wiadomości e‑mail ?
#1
Siemanko
Tak jak w temacie, da się jakoś zablokować dany email, aby nie przychodził ? Mam pocztę wp, tak wiem każdy mówi zmień na gmaila, tam nie przychodzą, ale wolę jednak wp.

Jakieś programy czy coś ?
  Odpowiedz
#2
Raczej jedynym sposobem będzie posiadanie odpowiedniego klienta pocztowego z filtrami antyspamowymi, czyli konfiguracją adresów z których klient nie będzie nam wiadomości pobierał. Podejrzewam jednak, że na poczcie one normalnie będą, chyba, że program jakoś będzie je usuwał, choć w to wątpię. Tak czy inaczej taki klient zwyczajnie nie będzie pokazywał mejli spamowych. Dobry program dodatkowo powinien mieć własną bazę mejli spamowych. Niestety osobiście nigdy nie używałem takich programów. Kiedyś miałem pocztę o2 i wszystko zawiodło, więc ostatecznie zrobiłem listę wszystkich stron na których mam konto i zmieniłem tam adresy email na nowe, oczywiście w gmailu, bo tam nad spamem czuwają ludzie i odpowiednie boty które blokują podejrzane adresy. Na starej poczcie codziennie mam ponad 200 wiadomości, więc czasem zmiana adresu to konieczność. Może przejrzyj to co tu znalazłem:

http://internet.gadzetomania.pl/2010/02/...zty-e-mail
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy da się wysłać e-mail z opóźnieniem? Swordancer 6 2 026 13.11.2015, 18:41
Ostatni post: Swordancer
  Uwaga: Skype wysyła wiadomości do niewłaściwych osób lupastro 0 1 696 19.07.2012, 12:42
Ostatni post: lupastro
  Jak wyłączyć powiadomienia z facebooka na e-mail? Baron 1 22 769 11.11.2011, 00:44
Ostatni post: aisha

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości