Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


GTA 5 Gameplay
#21
Ale bym sobie pograł w taką grę.
  Odpowiedz
#22
Niestety ale jeszcze poczekamy do 17 września 2013r.
Miało być w marcu a tu przełożyli. Szkoda... :(
  Odpowiedz
#23
Najprawdopodobniej we Wrześniu będzie premiera PC-towa, natomiast już w Marcu mamy premierę na konsole.
Mam te szczęście posiadania PS3 - także zdam relacje, jak nowe gta prezentuje się naprawdę.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#24
(20.02.2013, 19:18)Sebastian napisał(a): Najprawdopodobniej we Wrześniu będzie premiera PC-towa, natomiast już w Marcu mamy premierę na konsole.
Mam te szczęście posiadania PS3 - także zdam relacje, jak nowe gta prezentuje się naprawdę.

Czy ta informacja jest pewna ? Też jestem posiadaczem PS3 i czekam z niecierpliwością na premiere GTA V od grudnia.
[Obrazek: d9e214ecbd024.gif]
  Odpowiedz
#25
Ooops, niestety - miałem trochę zastoju w grach i masz babo placek.
Przenieśli premierę konsolową na Wrzesień (dokładnie 17). Tak więc wychodzi na to że Pc-towcy
poczekają jeszcze dłużej.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Battlefield 4: Na rybach w Baku - oficjalny gameplay B0hazard 0 1 485 28.03.2013, 21:12
Ostatni post: B0hazard
  Need For Speed Most Wanted 2012 Gameplay HD dimix 11 3 984 02.11.2012, 21:04
Ostatni post: closer9

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości