Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak Wam się podoba nowe logo Google?
#1
Mi pasuje, a stare już się znudziło. Tak czy siak wielkich zmian nie ma. :D
  Odpowiedz
#2
Brzydkie. Nie lubię zmian i nie podoba mi się to, że coraz więcej stron zmienia swój wygląd na taki właśnie styl.

Dla innych zamieszczam porównanie:
[Obrazek: 3050613-inline-i-6-googles-new-logo-copy-640x393.png]


  Odpowiedz
#3
(02.09.2015, 14:40)Robotox napisał(a): coraz więcej stron zmienia swój wygląd na taki właśnie styl.
Jest to flat design czyli przyszłość internetu do czego musisz się przyzwyczaić gdyż za max rok 99% rzeczy jesli chodzi o interent i grafike, tak będzie wyglądać :]
[Obrazek: 7HOfJI1.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
#4
Ten flat design nie podoba mi się. Jest taki dziecinny, to logo wygląda jak nasmarowane flamastrem z przedszkola...
Dużo bardziej poważny jest jeszcze obecny styl, czyli m. in. stare logo googla. Ładne wykończenia, delikatne cienie, mieszana naturalna grubość liter - taki styl mi się bardziej podoba.


  Odpowiedz
#5
A ja czytałem że flat design już powoli odchodzi...
Lepsze jest wg mnie stare logo, może za bardzo się przyzwyczaiłem.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#6
Dla mnie to różnicy tak na prawdę nie ma, wizualnie trochę widać różnicę, ale czy jest takie czy inne podobne to mnie to mało interesuję, ważne, że Google śmiga. Jeśli więc chodzi o wizualność to chyba może i stare logo lepsze.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#7
Samo logo z google.pl nie przeszkadza mi... Lecz jak widzę te małe kolorowe ikonki z logiem G to mam ochotę uciąć projektantowi głowę przy samej d*pie...

Normalnie [Obrazek: 7fHaJGN.jpg][Obrazek: 7fHaJGN.jpg] k*rwa...

[Obrazek: wzkHjfH.png]

Drogi Swordziu... Zanim usuniesz ten obrazek - wyobraź sobie że musiałem poświęcił 5 minut na dodanie kanału alfa do niego, tak aby ładniej się prezentował na naszej stronie.
  Odpowiedz
#8
Zgadzam się ten favicon jest tragiczny... brak słów. Ciekaw jestem ile grafik dostał za ten ,,pomysł".
Natomiast główne logo to nic nowego i nawet nwm czy jest sens o tym dyskutować. Google co jakiś czas hmm odświeża swój styl.
Niedostępny
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  pozycjonowanie czy Google Ads? MyisabKO 4 1 804 30.04.2020, 16:24
Ostatni post: szocik
  Zmiany w Google Swordancer 2 1 193 11.03.2018, 17:24
Ostatni post: Robotox
  Witam Google chrome vs Opera perla86 10 2 746 09.06.2017, 17:14
Ostatni post: perla86
  Czy Google oszalał?! Swordancer 6 2 616 06.04.2015, 22:13
Ostatni post: Swordancer
  Błąd 12 Google Chrome WazzUp 5 2 359 28.02.2014, 15:31
Ostatni post: WazzUp

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości