Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


pozycjonowanie czy Google Ads?
#1
Która forma marketingu internetowego jest Waszym zdaniem bardziej opłacalna - zwłaszcza dla małej, lokalnej firmy (w branży usługowo-odzieżowej)? Z jednej strony na efekty pozycjonowania trzeba czekać, ale przynajmniej witryna stale wyświetla się na tej pierwszej stronie. Z drugiej strony miejsce w TOPie można sobie kupić... tylko co jeżeli licytacja dojdzie do absurdalnych kwot?
Napiszcie, który wariant wydaje się Wam bardziej sensowny!
  Odpowiedz
#2
Pozycjonowanie może być nawet darmowe, bo można napisać bota, który z serwerów proxy wchodzi na Twoją stronę i nabija jej odsłony. A wiele wystarczających do tego proxy jest darmowych. Ale nie jestem pewien czy przypadkiem Google nie banuje za takie numery.
  Odpowiedz
#3
(05.12.2019, 13:10)amb00 napisał(a): Pozycjonowanie może być nawet darmowe, bo można napisać bota, który z serwerów proxy wchodzi na Twoją stronę i nabija jej odsłony. A wiele wystarczających do tego proxy jest darmowych. Ale nie jestem pewien czy przypadkiem Google nie banuje za takie numery.

Powiem ze bardzo mnie zaskoczyłeś taka odpowiedzią? naprawdę można oszukać wejścia?? nawet z jednego komputera? Czy to pomrze w pozycjiach? 

Dostałem ofertę od firmy z Wrocławia - 
https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/wroclaw/ Tylko czy działania w własnym domu mogą dorównać profesjonalnej agencji?
  Odpowiedz
#4
sama się dowiem która opcja według was jest bardziej opłacalna
  Odpowiedz
#5
ads się nie opłaca, konkurencja klika i kasuje ciebie
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiany w Google Swordancer 2 1 193 11.03.2018, 17:24
Ostatni post: Robotox
  Witam Google chrome vs Opera perla86 10 2 746 09.06.2017, 17:14
Ostatni post: perla86
  Marketing szeptany i sztuczne pozycjonowanie, oszustwo! Swordancer 2 1 202 03.08.2016, 01:24
Ostatni post: Swordancer
  Jak Wam się podoba nowe logo Google? Swordancer 7 3 009 03.09.2015, 21:07
Ostatni post: Dennijs
  Czy Google oszalał?! Swordancer 6 2 616 06.04.2015, 22:13
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości