Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak kupować przez Paypal na morele.net
#1
Thumbs Down 
Witam wszystkich,

Dzisiaj chciałem zamówić z morele.net sobie słuchawki a że wcześniej nie zamawiałem przez paypala to nie wiem jak to zrobić, ponadto słyszałem że trzeba
kartę dodać czy to prawda bo ja nie mam żadnej i teraz nie wiem co zrobić, Dajcie szybko odpowiedz bo chcę jeszcze dziś zamówić.
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz
#2
No normalnie wybierasz płatność jako PayPal... To wszystko. Oczywiście musisz mieć środki na zakup tych słuchawek (Geniusz)

Co do tej karty - Tak, musisz powiązać sobie jakąkolwiek kartę. W przeciwnym wypadku twoje konto na PayPalu po jakimś miesiącu zostanie zamrożone.
  Odpowiedz
#3
A ja już mam je jakies pół roku i nie mam żadnej karty i jest ok czyli normalni mogę kupić tak ? a jak przebiega kupno póżniej jakoś trzeba im przelać czy podczas kupowania na morele się meila wpisuje ?
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz
#4
No kup to będziesz wiedział... No ehhh...
  Odpowiedz
#5
A nie wie ktoś na pewno, bo nie chce jakiejś kichy odjebać
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz
#6
No ***** mać... A co ma się zjebać? Jak coś się nie uda to zwyczajnie odrzuci transakcję... Taka wielka jest magia w kupowaniu przez internet?
  Odpowiedz
#7
Ale ty mnie nie rozumiesz już jest ostatni krok a nie ma nic odnośnie zapłaty, to kiedy niby potem mam zapłacić
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz
#8
No może naucz się czytać ze zrozumieniem >.< Szukaj, a znajdziesz. Sprawdź e-maila
  Odpowiedz
#9
No i zamówiłem ale nic do zapłaty nie ma żadnego maila ani nic,

Edit: Znaczy meile są ale o zapłacie nic niema
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz
#10
(30.11.2015, 17:02)MrPsycho napisał(a): Co do tej karty - Tak, musisz powiązać sobie jakąkolwiek kartę. W przeciwnym wypadku twoje konto na PayPalu po jakimś miesiącu zostanie zamrożone.

Dziwne, bo konto na PayPal mam od jakichś dwóch lat, karty nie mam przypisanej i jakimś cudem niczego nie zamrażali. Nie ma obowiązku przypisywania i chyba nigdy nie było. Tu raczej chodzi o szybkość transferu pieniędzy na konto. Przelew to zazwyczaj dwa dni robocze. Swoją drogą, to byłoby dość dziwne ograniczenie.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podglądanie ludzi przez kamerkę? Nicholas 4 4 376 17.03.2014, 13:21
Ostatni post: Nicholas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości