Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak kupować przez Paypal na morele.net
#11
Krok po kroku będzie Cię prowadzić instrukcja podczas zakupu.
Co do samej karty czy też rachunku masz możliwość podpięcia karty w celu pobierania z niej środków. Dzięki temu system będzie miał możliwość pobrania kasy z Twojego konta w banku. Jeśli takiej karty nie posiadasz nic nie stoi na przeszkodzie aby podpiąć zwyczajny rachunek. Podajesz wszystkie dane i system PP wysyła Ci na niego jakieś grosze a Ty musisz na swoim koncie podać ich wartości. Dzięki temu możesz bezproblemowo przelewać pieniądze na swoje konto.

Nie jestem zwolennikiem PP, nie łatwiej akurat w Twoim wypadku zrobić przelew? Jeśli nie masz takiej możliwości poproś kogoś w domu i po problemie. Co do zamrażania konta - nic takiego nie ma miejsca. Jeśli nie masz podpiętej karty bądź rachunku bankowego nie masz możliwości doładowania swojego konta oraz masz nałożony jakiś tam limit transakcji na rok. Na niektórych witrynach osoby niezweryfikowane (czyli osoby które nie mają podpiętej karty bądź zweryfikowanego rachunku bankowego) nie mogą kupować, takie zabezpieczenie.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podglądanie ludzi przez kamerkę? Nicholas 4 4 376 17.03.2014, 13:21
Ostatni post: Nicholas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości