Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jak przyspieszyć ściąganie plików
#1
Tak jak w temacie.
Jak przyspieszyć ściąganie plików z internetu?
Mam bezprzewodowy internet z T-mobile z maksymalną prędkością modemu do 21 Mb/s. U mnie występuje sieć 3G dzięki której pliki z internetu pobierają się ze średnią prędkością 500 kb/s, ale nie zawsze. Otóż wieczorem w okolicach godzin między 18:00 a 21:00 pobiera się czasami poniżej 200 kb/s. Odwrotnie jest w nocy gdzie ściąganie idzie z szybkością nawet 700 kb/s. Wszystko pobieram programem Internet Download Manager.
Jakieś pół roku temu kupiłem antenę zewnętrzną do modemu i chciałem sprawdzić czy prędkość internetu się zwiększy, ale nie wiem czemu maksymalna sieć z anteną była 2G ze wszystkimi kreskami. Nie mam pojęcia dlaczego ale wyglądało na to jakby coś blokowało dostęp do sieci 3G. Szperałem w ustawieniach ale nic nie poskutkowało. Antena obsługiwała sieć 3G. Antenę oddałem. Ale mniejsza o to.

Więc moje pytanie brzmi. Jak zwiększyć prędkość ściągania plików z internetu?
  Odpowiedz
#2
Jak zwiększyć prędkość ściągania? Zmienić internet.
Masz internet bezprzewodowy jego przepustowość jest różna - czasami to 1 Mb/s a raz 5 Mb/s nie da się
tu nic przyśpieszyć ponieważ nie jest to zależne od Ciebie. Niestety żadna antena czy tego typu bajery
pomogą jedynie w sile sygnału dzięki czemu szybkość będzie znikomo większa. Moja rada zmień dostawce
internetu.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zdalna pomoc - przesyłanie plików pomiędzy komputerami Leszek 3 1 476 24.03.2017, 16:29
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości