Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jaki smartfon polecacie?
#1
Hej, kilka miesięcy temu kupiłem taki jakiś chiński smartfon. Prawdę mówiąc, nie jestem z niego zadowolony. Pełna bateria wytrzymuje do 2 godzin, wolno działa, po 2 miesiącach użytkowania trzeba było oddać do naprawy. Jakiego smartfona do 700zł z Androidem mi polecacie? Byle by był z jakiejś dobrej firmy (np. Samsung, Sony) i miał Androida wyższego niż 4.3, 8 GB pamięci RAM i ewentualnie DualSIM. Z góry dziękuję ;)
  Odpowiedz
#2
(29.12.2015, 19:56)Henater napisał(a): Byle by był z jakiejś dobrej firmy (np. Samsung, Sony)
Sony telefonów pewnych nie robi Haha
(29.12.2015, 19:56)Henater napisał(a): miał Androida wyższego niż 4.3, 8 GB pamięci RAM i ewentualnie DualSIM.
Niestety, telefonów w tym zakresie cenowy z 8GB RAMu jeszcze nie robią ;)


  Odpowiedz
#3
(29.12.2015, 19:56)Henater napisał(a): Hej, kilka miesięcy temu kupiłem taki jakiś chiński smartfon. Prawdę mówiąc, nie jestem z niego zadowolony. Pełna bateria wytrzymuje do 2 godzin, wolno działa, po 2 miesiącach użytkowania trzeba było oddać do naprawy. Jakiego smartfona do 700zł z Androidem mi polecacie? Byle by był z jakiejś dobrej firmy (np. Samsung, Sony) i miał Androida wyższego niż 4.3, 8 GB pamięci RAM i ewentualnie DualSIM. Z góry dziękuję ;)

Aj, tam 4 GB tez może być  :P
  Odpowiedz
#4
Niestety, telefony z 4GB RAMu zaczynają się od ok. 1400zł.


  Odpowiedz
#5
(29.12.2015, 20:09)Henater napisał(a):
(29.12.2015, 19:56)Henater napisał(a): Hej, kilka miesięcy temu kupiłem taki jakiś chiński smartfon. Prawdę mówiąc, nie jestem z niego zadowolony. Pełna bateria wytrzymuje do 2 godzin, wolno działa, po 2 miesiącach użytkowania trzeba było oddać do naprawy. Jakiego smartfona do 700zł z Androidem mi polecacie? Byle by był z jakiejś dobrej firmy (np. Samsung, Sony) i miał Androida wyższego niż 4.3, 8 GB pamięci RAM i ewentualnie DualSIM. Z góry dziękuję ;)

Aj, tam 4 GB tez może być  :P

2 GB? Haha
  Odpowiedz
#6
Z 2GB to będą chińskie, wadliwe telefony. W cenie do 700zł fajnym wyborem może być HTC Desire 620G. Posiada dual-sim, 8GB pamięci wbudowanej, 1GB pamięci Ram, no i jest to HTC.


  Odpowiedz
#7
Ok, zobaczę dokładne parametry :).

Pooglądałem parametry i są całkiem niezłe ;).
  Odpowiedz
#8
(29.12.2015, 20:18)Robotox napisał(a): Z 2GB to będą chińskie, wadliwe telefony. W cenie do 700zł fajnym wyborem może być HTC Desire 620G. Posiada dual-sim, 8GB pamięci wbudowanej, 1GB pamięci Ram, no i jest to HTC.

Nawet jeśli to i tak są dwa lata gwarancji na produkt. Tyle chyba wystarczy.
BTW. Telefonów z 8 GB ramu to chyba jeszcze w ogóle nie ma. Jeśli dobrze się orientuję to flagowce mają max po 4. GB.
  Odpowiedz
#9
Pomyliło mi się z pamięcią wbudowaną. Sorry  :(
  Odpowiedz
#10
To ja poradzę tylko od siebie, nie kupuj Sony, pod żadnym pozorem, to wszystko.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Okulary VR - jakie polecacie? Robo95 0 1 278 19.06.2017, 00:45
Ostatni post: Robo95
  Jaki i jak wgrać rom do apollo quicki 701 Baron 4 4 796 14.07.2013, 08:44
Ostatni post: Baron
  Na jaki hosting Mantis98 11 3 926 20.02.2013, 20:50
Ostatni post: Diablo09
  Jaki tablet polecacie? WIDMO29 4 2 710 25.10.2012, 21:16
Ostatni post: WIDMO29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości