Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Jaki to program ?
#1
Witajcie ;]

Co to jest za program ? PS czy jakiś dodatek ?

  Odpowiedz
#2
Wydaje mi się że nie ma takiego programu, chodzi mi tu np. o te zmienianie włosów.
A nawet jak jest to jest dostępny dla nielicznych i go nie kupisz, jednak upieram się że nie ma takiego programu.
Stempel, pędzel korygujący, gumka i pędzel są w PS. Jeśli ten program jest na serio gdzieś dostępny to sam chcę znać jego nazwę ;)
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#3
Haha Nie ma takich programów, to wideo montaż. Dopatrywałbym się programów "pokroju" After Effects.
  Odpowiedz
#4
Myślałem, że to jakiś dodatek może :D
Nigdy nie korzystałem z PS więc myślałem, że coś takiego jest :P
  Odpowiedz
#5
To tylko dobry teledysk ;) Nie ma programów, które w trybie rzeczywistym poprawiają aparycję prezenterów na wizji. Jeszcze nie ma.
  Odpowiedz
#6
Są da Vinci. Haha



Programy kurczowo trzymają się konkretnych ruchomych punktów na wideo, można tam wstawiać efekty. Oczywiście to co na tym filmiku jest Haha nie w czasie rzeczywistym, do tego trzeba wykonać i renderować, ale są programy do wyłapywania elementów twarzy i podstawiania tam różnych dziwadeł. Pewnie gdzieś już mają coś, co usuwa piegi, czy poprawia kolor skóry.
  Odpowiedz
#7
W mojej kamerce przeznaczonej do rozmów na skype są opcje z efektami typu: czapka na głowie, różowe okulary, itp. Komputer nakłada to w czasie rzeczywistym. ;)
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#8
Ale jesteście nieogary, przecież to dodatek do Painta.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [PYTANIE] Program gimp - ANIMACJA + .GIF Magdziax1 7 1 972 18.05.2017, 21:36
Ostatni post: Magdziax1
  Program do bannerów danielo117o 8 4 121 03.08.2012, 11:50
Ostatni post: VanPure
  Jaki to program tworzy takie napisy? luzakkajojo 7 3 486 08.02.2012, 19:02
Ostatni post: luzakkajojo

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości