Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Legia walczy o piłkarski raj
#1
[Obrazek: Legia---S_nwrsprh.png]

Legia Warszawa
Kuciak - Bereszyński, Rzeźniczak, Dossa Junior, Wawrzyniak - Kucharczyk, Vrdoljak, Radović, Furman, Kosecki - Saganowski
Trener: Jan Urban

Steaua Bukareszt
Tatarusanu - Georgievski, Szukała, Chiriches, Latovlevici - Bourceanu, Filip - Popa, Stanciu, Tanase - Piovaccari
Trener: Laurentlu Reghecampf

Takie składy są przewidywane w dzisiejszym meczu rewanżowym Ligi Mistrzów. Przypominam w pierwszym meczu padł remis 1:1, więc apetyty są duże i szanse również. Przed własną publicznością po kilkunastu latach, bodajże siedemnastu, Polska drużyna może zagrać w rozgrywkach grupowych tych prestiżowych rozgrywek. Jak według was ułoży się ten mecz? Czy Legia awansuje?

20:45, dzisiaj, trzymamy kciuki.

[Obrazek: Legia-War_nwrshhr.png]
  Odpowiedz
#2
Meczu oczywiście przegapić nie można. Jestem ogromnej nadziei, że awansujemy chociażby po dogrywce, chociaż... awans po rzutach karnych byłby jeszcze bardziej widowiskowy. Heh fantazjuję :P Ważne żeby przejść dalej.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Ja stawiam na zwycięstwo Legii 2:1, po zaciętej i dość brutalnej walce.
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#4
Właśnie mam takie przeczucie, że brutalności nie będzie brakować, a już na pewno pod koniec spotkania. Nie możemy dać się wyprowadzić z równowagi i trzeba grać swoje.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#5
Oj chyba macie rację, to będzie wojna na wyniszczenie. Pięknej piłki to chyba tutaj nie zobaczymy, ale emocji na pewno nie zabraknie, walka od pierwszej do ostatniej minuty, na to właśnie liczę najbardziej. Można nawet przegrać, ale to musi być po walce do końca. Mam jednak nadzieję że wreszcie zobaczymy Polską drużynę w rozgrywkach grupowych.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Legia bliżej Ligi Mistrzów tungar 0 1 854 21.08.2013, 23:24
Ostatni post: tungar
  Molde FK - Legia Warszawa (Eliminacje Ligi Mistrzów) tungar 1 2 126 31.07.2013, 21:17
Ostatni post: Marika
  Legia i Wisła zarabiają na Lidze Europy tungar 0 2 585 16.12.2011, 04:31
Ostatni post: tungar
  Liga Europejska, Legia - Rapid, relacja na żywo tungar 0 2 482 03.11.2011, 20:01
Ostatni post: tungar
  Legia i Wisła przed kolejną próbą tungar 0 2 297 31.10.2011, 22:42
Ostatni post: tungar

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości