Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Liga Mistrzów 2013/2014 - typer!
#1
Prosto.
Kogo obstawiacie jako faworyta Ligi Mistrzów 2013/2014?
Losowanie grup miało już miejsce, tak więc zestawienie zespołów jest nam znane (nie wiesz? wygogluj :) ).

Jako kibic klubu o Niebieskich barwach z zachodniej części Londynu oczywiście wierzę w sukces ukochanej drużyny.
Zakup Schurrle z Leverkuzen było strzałem w dziesiątkę, linia pomocy jest na najwyższym poziomie (Mata, Lampard, OScar, Hazard, Willian, a nawet De Bruyne i van Gikel).
Po powrocie The Special One oczekuje się sukcesów drużyny, po meczach ligowych można zaobserwować ,że walka będzie do ostatniej sekundy.
Zniesmaczeni porażką z podopiecznymi Pepa Guardioli - Bayernem Monachium - o Superpuchar Europy, jestem przekonany o zagorzałej walce i stuprocentowym angażu ze strony CFC.
Szanse na trofea są w tym roku wysokie (Liga Mistrzów, Liga, Puchar Anglii) i jak najbardziej realne.
W grupie nie przewiduję sensacji, jestem dobrej myśli i wierzę w swój zespół.

Mój typ: Chelsea Londyn F.C.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Liga Mistrzów - typer 2016/17 Paweu 11 3 141 17.03.2017, 18:01
Ostatni post: WazzUp
  Legia bliżej Ligi Mistrzów tungar 0 1 854 21.08.2013, 23:24
Ostatni post: tungar
  IV runda Ligi Mistrzów i Ligi Europy 2013/2014 tungar 7 3 395 21.08.2013, 14:35
Ostatni post: tungar
  Molde FK - Legia Warszawa (Eliminacje Ligi Mistrzów) tungar 1 2 128 31.07.2013, 21:17
Ostatni post: Marika
  Wojna domowa, czyli finał Ligi Mistrzów. tungar 25 8 243 27.05.2013, 16:54
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości