Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Myjesz ręce przed jedzeniem?
#11
Staram się myć ręce przed jedzeniem, ale czasem jestem taka głodna, że kupię coś w sklepie i konsumuję to w drodze na uczelnie czy do domu i jak nie mam mokrych chusteczek przy sobie to jest biednie...
  Odpowiedz
#12
Oczywiście, że tak, przed każdym posiłkiem myję.
  Odpowiedz
#13
Ja tak samo.
  Odpowiedz
#14
Oczywiście, że myje ręce przed jakimkolwiek posiłkiem, który jem w domu. O tym świadczy kultura i zachowanie człowieka, a przede wszystkim higiena. Te trzy czynności są bardzo ważne dla mnie i zawsze staram się trzymać tych zasad.
Nie patrzę na innych, którzy nie dbają o higienę, tylko robię swoje i tyle.

Z drugiej strony spojrzę na to, to co by pomyślała o mnie kobieta? Jak bym nie mył rąk przed jedzeniem.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#15
Również często myje ręce więc nie mam oporów do jedzenia czegoś bez tego rytuału.
Myję kiedy mam potrzebę - po prostu, bez schematu.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#16
Ręce, uszy, twarz, nogi czasem zdarzy mi się zrobić kilka pompek, przysiadów, żeby lepiej się trawiło :D Haha
  Odpowiedz
#17
No niestety nie zawsze, często o tym nie pamiętam
  Odpowiedz
#18
Zawsze, i po powrocie z zewnątrz :) i po głaskaniu psa. :D
  Odpowiedz
#19
Myję ręce przed każdym posiłkiem i po każdym przyjściu do domu z pola. Taki nawyk u siebie wyrobiłem.
  Odpowiedz
#20
Ja również zawsze myję ręce przed posiłkiem, też mam takie zboczenie, z rozpędu zawsze idę najpierw do łazienki ;p
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strach przed dentystą Diablo09 17 9 501 04.02.2013, 16:54
Ostatni post: Diablo09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości