Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Nowe słuchawki
#1
Dziś niestety Sennheiser HD 203 padły kupiłem je za 130zł juz w tej cenie takich nie kupie .Chciał bym sie dowiedzieć co mogę kupić w przedziale ok:100-150 tak by nie było gorsze od tych co miałem ,podam te które znalazłem .Nie piszcie czegoś w stylu dołóż 50 zł i kup lepsze :)

k514 mkii te są półotwarte ale znalazłem te same tylko zamknięte AKG 512 MKII
Superlux HD668b

Na resztę zdam sie na was : chce żeby grały czysto i by nie było słychać zanadto w pokoju tego czego słucham (słuchawki nauszne )
I muszą być wygodne L:
  Odpowiedz
#2
Może z miesiąc temu zaopatrzyłem się w Sony MDR-XB400W (biała wersja). Nie są to jakieś Beats Audio ale dają radę więc mogę śmiało polecić. Jak dobrze poszukasz to wyhaczysz za 110-120 zł.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#3
Ojj szkoda tych słuchawek (Sennheiser HD 203) sam takie miałem i były bardzo git :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Słuchawki nauszne do 150 zł pompa903 8 4 324 08.12.2012, 02:12
Ostatni post: polx

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości