Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Słuchawki nauszne do 150 zł
#1
Szukam dobrych słuchawek do 150 zł
Proszę pisać jakie polecacie a jakich nie. I co powinny zawierać takie słuchawki.
Konkretne modele lub firmy.
Polecono mi te http://allegro.pl/sennheiser-hd203-lepsz...64800.html Ja nie znam tej firmy i nie wiem czy one sa dobre czy złe proszę o wskazówki.

Z góry dzieki
  Odpowiedz
#2
Ja mam sony zx-100 i polecam ;) jak dla mnie super.

Wysyłane z mojego LG GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#3
Ja polecam AKG K44 za ok 130zł (mam takie, a wybierałem bardzo długo chodząc na odsłuchy do sklepów muzycznych), no chyba że uda ci się kupić ciut lepsze słuchawki Creative Aurvana Live! Nowe są za 175ZŁ uzywki za 150 zł powinieneś znaleźć na allegro. Aurvana Live! - Są to jedyne słuchawki creative, które grają na najwyższym światowym poziomie, reszta tej firmy grają ledwie przeciętne. Co ciekawe gdy ja ich szukałem to w sklepie nie dla idiotów Aurvana Live były za 390zł i poszły jak woda (obok na stojakach odsłuchowych były SONY i PANASONIC za ok 400-500zł, a grały mniej dynamicznie od Creative Aurvana Live!). A ja ostatecznie kupiłem tańsze K44.

Miałem kedyś SENNHEISER i to dobra firma (choć moim zdaniem AKG są lepsze), więc najlepiej idź do sklepu z własnym mp3 i sam porównaj na swoich uszach.
Tego nie zastąpi Ci żadna opinia na forum.
Wdzięczność - najpiękniejcza waluta na świecie.
Jeśli masz szybkie łącze i chcesz ściągać z kilkudziesięciu serwerów uploadowych bez limitu prędkości, przetestuj TO:
[Obrazek: new_400x50.jpg]
  Odpowiedz
#4
Wiesz samo "szukam dobrych słuchawek" mało mówi.
Do czego są Ci one potrzebne? Muzyka, gry. Wymienione przez Ciebie "Senki" są najlepszym wyborem słuchawek
muzycznych do kwoty nie przekraczającej 70-80 złotych polskich. Może opisz swoje wymagania, dzięki temu
łatwiej będzie polecić Ci coś fajnego.

Polx dobrze gada, AKG K44 jest świetnym wyborem. Firma AKG jest jedną z najlepszych producentów
podzespołów muzycznych, więc mogę je śmiało polecić - co do Creative, nie miałem Aurvana Live lecz
posiadam gamingowe Creative Fatal1ty (w przedziale cenowym do 100 zł) i są w miarę dobre, jednak uważam
że firma Creative robi jedne z gorszych słuchawek dostępnych na rynku.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#5
Sebastian napisał(a):firma Creative robi jedne z gorszych słuchawek dostępnych na rynku.

Zgadzam się, ale wlaśnie "Creative Aurvana Live!" są u nich wyjątkiem, niesamowicie wypasione basy i soprany, pozatym mają gigantyczną dynamikę. Polecam przetestować w sklepie.
Wdzięczność - najpiękniejcza waluta na świecie.
Jeśli masz szybkie łącze i chcesz ściągać z kilkudziesięciu serwerów uploadowych bez limitu prędkości, przetestuj TO:
[Obrazek: new_400x50.jpg]
  Odpowiedz
#6
Potrzebne mi do słuchania piosenek z wierzy przy kompie muszą być zamknięte
Mowa o 2 modelach
http://allegro.pl/sennheiser-hd203-lepsz...64800.html
http://allegro.pl/akg-k-44-sluchawki-stu...50944.html
Złego słowa nie usłyszałem o zadnych z nich wiec wybieram te które mi sie podobają czyli sennheiser
  Odpowiedz
#7
Na Twoim miejscu brałbym jednak AKG, ale co kto lubi. Najlepiej porównać słuchawki w sklepie i wybrać
te które bardziej Ci odpowiadają. Ile ludzi, tyle gustów jedni lubią głębokie, nasycone basy inni ich nie nienawidzą.
Senki to dobry wybór, miałem przez krótki okres model niższy HD202 i sprawowały się dobrze.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#8
Polecam Ci słuchawki Superlux hd661
Są bardzo zacne ;)
[Obrazek: d9e214ecbd024.gif]
  Odpowiedz
#9
pompa903 napisał(a):wiec wybieram te które mi sie podobają czyli sennheiser
Wybór padł na najładniejsze. Ciekawe podejście do zakupu słuchawek. Trzeba było mówić, że mają byc ładne.
Wdzięczność - najpiękniejcza waluta na świecie.
Jeśli masz szybkie łącze i chcesz ściągać z kilkudziesięciu serwerów uploadowych bez limitu prędkości, przetestuj TO:
[Obrazek: new_400x50.jpg]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe słuchawki pompa903 2 2 049 07.04.2015, 17:32
Ostatni post: Adiyoshi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości