Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Opony letnie do samochodu
#1
Cześć zamierzam kupić nowe opony do samochodu bo obecne już się nie nadają do jazdy. Mam do was pytanie jakie możecie polecić dobre opony na lato ? Na rynku jest spory wybór ale nie wiem jakie wybrać nie chciałbym iść standardowo w niemieckie opony bo wydaje mi się, że inni producenci też są dobrzy i lepsi cenowo. Macie jakieś typy ?
  Odpowiedz
#2
Ja w sumie od początku sezonu używam dopasowanych pod mój samochód opon Pirelli The Perfect Fit. No i muszę przyznać, że sprawdzają się bardzo dobrze. Ciche, wytrzymałe, dobra przyczepność. Zapewne znajdziesz też u nich coś na sezon zimowy, gdybyś miał z tym problem. Ceny też przystępne jak za taką jakość. Ale chętnie też posłucham innych propozycji.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  kiedy wymieniacie opony na letnie? daruncia 3 1 188 29.04.2020, 17:12
Ostatni post: Andrzej Krasowicz
  Jakie części do samochodu? ignacyy91 6 2 273 15.03.2019, 14:02
Ostatni post: daruncia
  Czy korzystacie z komunikacji miejskiej czy z samochodu? amb00 7 1 473 29.06.2017, 18:31
Ostatni post: Demanufacture
  Ile Was kosztuje utrzymanie samochodu? amb00 15 2 830 03.10.2016, 13:54
Ostatni post: Demanufacture
  Ubezpiczenie i przegląd sprowadzonego samochodu. Saibo 2 1 693 06.11.2015, 14:30
Ostatni post: dynamical

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości