Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Plaga Komarów
#1
[Obrazek: bros_komary_poglaodwe-1371909568.jpg]

A Jak u was wygląda ich plaga?
U mnie ok 18-20 nie da się wyjść z domu.

Ja przed każdą nocą mam taki obraz w głowie :P
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#2
Wystarczy się myć i często zmieniać pościel, aby nie była przepocona, bo to je niby także przyciąga.

Chcąc nie chcąc dzisiaj jednego zjadłem przypadkowo.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#3
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#4
Z komarami jest masakra, mam ochotę wszystkie wyłapać i powyrywać im nogi z d____ (no wiadomo z czego). Żałuję tylko, że nie posadziłam bazylii w doniczkach, ona bardzo je odstrasza.
  Odpowiedz
#5
Podczas pracy będąc w lesie, zacząłem ziewać i jakoś tak podleciał. Musiałem popić wodą bo w gardle stanął. Haha
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#6
Vilandra napisał(a):mam ochotę wszystkie wyłapać i powyrywać im nogi z d____
Pozwalam je wszystkim w prosty sposób likwidować :D.

Ale się wątek szybko rozkręcił :P
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#7
(22.06.2013, 16:07)Diablo09 napisał(a): Chcąc nie chcąc dzisiaj jednego zjadłem przypadkowo.

Jednego dziada mniej Auc
  Odpowiedz
#8
Niedawno, kiedy coś robiłem na podwórku słuchając radia, leciała reklama środka na komary i mówili, że działa na komary zwykłe(czy jakoś tak) i komary tygrysie. Sąsiadka też usłyszała i zadała pozornie normalne pytanie "Jakie to są tygrysie? Też gryzą?". Nie zdążyłem odpowiedzieć, bo mój 11-letni syn mnie uprzedził "Nie, tygrysie połykają w całości." Mina sąsiadki wypłoszyła wszystkie komary w okolicy Haha
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#9
...i to jeszcze dzisiaj taki temat.

Byłem po południu u koleżanek na grillu, to nawet OFF, ani BROS nie pomagał... Masakra! Komarzyce mnie kochają. Szkoda, że jest to miłość bez wzajemności Auc
  Odpowiedz
#10
Ja na szczęście nie mam problemów z tymi pijawkami teraz, ale mogę wam pożyczyć swoje skarpetki po robocie. Położycie na parapecie i rano wystarczy komary pozamiatać. Żodyn OFF nie może z nimi konkurować.

[Obrazek: 530672_483849104968642_27446353_n.jpg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości