Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Poszukuję Ekipy forum
#1
Witam, zakładam forum więc przydałaby się jakaś podstawowa ekipa. Na obecną chwilę poszukuję:
Drugiego Administratora (bezpośredniego zastępcy)
● 2-3x Moderatora
Grafika (znającego się na rzeczy :) )
Reklamującego


Wszystkie informacje podaje na PW, mogę tylko powiedzieć, że forum już istnieje, jest na początku budowy, nie ma jeszcze własnej szaty graficznej itp. Nie mogę podać tutaj linku, bo zabrania tego regulamin tego forum. Zainteresowanych proszę o zgłoszenie się na PW.
Pozdrawiam ;)


#2
Mam pytanie, jaka jest tematyka tego forum ?
#3
Ogólnotematyczna, będą większe działy takie jak np. sport, które będą się wyróżniały, ale ogólnie forum nie będzie miało takiej 'przypisanej', głównej tematyki.


#4
Wysłałem już wiadomość ;)
#5
(16.01.2015, 22:27)robotox1 napisał(a): Witam, zakładam forum więc przydałaby się jakaś podstawowa ekipa. Na obecną chwilę poszukuję:
Drugiego Administratora (bezpośredniego zastępcy)
To na prawdę genialny pomysł, szukanie admina na forum Brawo  tylko potem nie płacz że ktoś Ci forum zwinął.

(16.01.2015, 22:41)robotox1 napisał(a): Ogólnotematyczna, będą większe działy takie jak np. sport, które będą się wyróżniały, ale ogólnie forum nie będzie miało takiej 'przypisanej', głównej tematyki.

Czyli kolejne forum o niczym gdzie nic nowego poza kolejnymi kopiami tego co już jest w sieci nie znajdziesz.

Powodzenia.
#6
(16.01.2015, 23:20)szalony napisał(a): To na prawdę genialny pomysł, szukanie admina na forum Brawo tylko potem nie płacz że ktoś Ci forum zwinął.
Nie wezmę kogoś na admina "z ulicy", tylko najpierw taką osobę będę musiał poznać. Wiadomo, że na początku nie dam mu pełnego dostępu do panelu administracyjnego i tak jak napisałem szukam "drugiego administratora" tzn. władzę będzie miał jako 2. po mnie. Na tym forum też jest kilku administratorów i też można powiedzieć, że to forum jest ogólnotematyczne. Łatwiej jest zacząć stawiać forum z pomocą kogoś, niż samemu.


#7
Trochę się zgodzę z szalonym, że forum ogólnotematyczne jest niekoniecznie dobrym pomysłem. Tego w internecie jest naprawdę dużo!

Szalony co do Twojego tematu (poszukuje beta testera) to nie nazywaj ludzi leniami tylko dlatego, że nikt nie odpisał. Jeśli chciałeś żeby każdy napisał ,,mogę ale nie znam php i nie mam konta na fb" to ok. Jednak to nie jest forum monotematyczne i skoro nikt nie odpisuje to możesz zdać sobie sprawę, że po prostu nie spełniają postawionych przez Ciebie warunków. Tak jest przynajmniej z moim przypadkiem. Zresztą Twoja następna akcja była co najmniej na poziomie 10- latka. Po co ten ,,projekt" czyt. zwykłe oszustwo?! Przecież to nie jest żadne odkrycie, że ludzie jak mają coś za darmo to się chętnie zgłoszą. Ja to odebrałem jako zemstę. :/
Niedostępny
#8
(17.01.2015, 02:02)androidplus napisał(a): Zresztą Twoja następna akcja była co najmniej na poziomie 10- latka. Po co ten ,,projekt" czyt. zwykłe oszustwo?!
Powiem tylko tyle, nawet osoby z ekipy forum twierdzą że ta akcja była potrzebna i na miejscu więc nie płacz mi tutaj.

(17.01.2015, 02:02)androidplus napisał(a): Jednak to nie jest forum monotematyczne i skoro nikt nie odpisuje to możesz zdać sobie sprawę, że po prostu nie spełniają postawionych przez Ciebie warunków.
Taki sam temat założyłem na innym forum ogólnotematycznym i jakoś w ciągu 10 godzin zgłosiło się 13 osób, to że tutaj są praktycznie same pijawki to już wiadomo nie od dziś.
#9
A ja powiem, tak, nie róbta mi tu offtopu. Przecież i szalony ma rację, bo ryzyko zawsze jest gdy szuka się admina na zewnątrz, ba nawet stałemu bywalcowi i długotrwałemu moderatorowi nie powinno się do końca ufać, zawsze trzymać kopie zapasowe.

Fora wielotematyczne nie cieszą się popularnością, jak widać nawet nasze bez chomikuj znacząco osłabło (wiem, nie powinienem tak pisać jako członek ekipy, ale czasem bywam szczery). Ekipa się jednak nie poddaje. Jak można teraz zobaczyć, nad forum się pracuje, są zmiany, brakuje tylko abyście tworzyli tematy, nie bójcie się pisać o waszych zainteresowaniach, nie bójcie się zadawać pytań, nie bójcie się, przecież nikt tu prócz szalonego nie gryzie (żart Haha).

Natomiast chętni się znajdą myślę dopiero po tym jak sam rozbudujesz forum. Admini są Ci teraz niepotrzebni, moderatorzy również, pozycjonuj, publikuj, ściągaj użytkowników i zachęcaj do rejestracji, a dopiero jak nadmiar napływającej treści sprawi CI trudności, wybierz ekipę spośród wyróżniających się użytkowników.
#10
(18.01.2015, 22:26)Swordancer napisał(a): przecież nikt tu prócz szalonego nie gryzie
Spokojnie, byłem szczepiony na wściekliznę :D


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Exclamation osób do Ekipy Forum SimLay 4 1 519 09.01.2015, 14:47
Ostatni post: Dennijs
  [Wykonam] Forum razem z unikalnym stylem. SimLay 4 2 656 11.10.2014, 22:40
Ostatni post: szalony
  [Zlecę] Wykonanie logo na forum Vilandra 1 1 124 31.01.2014, 21:09
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Szukam kolegów/koleżanek do pomocy przy forum Nieśmiertelny 0 1 199 29.04.2013, 00:05
Ostatni post: Nieśmiertelny
  [Poszukuję] Potrzebna pomoc w tworzeniu forum Raf7 0 1 325 08.02.2013, 22:37
Ostatni post: Raf7

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości