Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Poszukuję gry z dreszczykiem emocji
#1
Gatunek horror/survival horror. Grałem w Residenty, Doom, Legendary, Alan Wake i może jeszcze parę których nie mogę sobie przypomnieć. Szukam czegoś co przyprawia o gęsią skórkę, ale nie jakiegoś nudnego i bezosobowego gówienka jak Dead Space, który własnie usuwam. Coś co potrafi zaskoczyć, a nie gdzie jakiś zmutowany potwór wygrzebie się po dłuższym czasie spod podłogi i do którego musisz nawalać z pistoletu w którym wiecznie brakuje amunicji. Lubię szybko się poruszać a nie wlec jak ten inżynier w DS. Jak ktoś zna coś lepszego, to proszę niech mi podpowie.

Wieczorami się nudzę, ale jestem zbyt zmęczony, żeby robić coś pożytecznego, więc pomyślałem, że warto zagierczyć.

Dzięki
  Odpowiedz
#2
Polecam F.E.A.R (tylko te dwie pierwsze części). Najlepiej grać ze słuchawkami i przy zgaszonym świetle.
Ja momentami podskakiwałem na krześle :)
  Odpowiedz
#3
A może powrót do klasyki? Quake III Arena... Magia wspomnień, mmmm. Grałeś w obie części L4D?
  Odpowiedz
#4
Ja osobiście poleciłbym Metro 2033. Gierka fajna, posiada fajny klimat i ciekawą fabułę. Raz już ją skończyłem, Ale non stop powracam by zmęczyć ten poziom trudności "Stalker- Trudny" :D
  Odpowiedz
#5
S.T.A.L.K.E.R call of prypat
Ja gram niektóre misje tylko w dzien :D
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#6

Cold Fear daje mocną dawkę gęsiej skórki :P. gra ciekawa i długggaaa
[Obrazek: 30bl8au.png]
  Odpowiedz
#7
AZOT napisał(a):Polecam F.E.A.R (tylko te dwie pierwsze części). Najlepiej grać ze słuchawkami i przy zgaszonym świetle.
Ja momentami podskakiwałem na krześle

Grałem, zapomniałem wspomnieć. Faktycznie włosek może się zjeżyć.
Buhay napisał(a):A może powrót do klasyki? Quake III Arena... Magia wspomnień, mmmm. Grałeś w obie części L4D?

Przy Quaku, to ja bym się raczej nie przestraszył. Klasyk klasykiem, ale to już wolałbym do Dooma III powrócić, bo grafika tam aż tak nie kole w oczy. Trzeba iść do przodu... Poza tym grałem, szukam czegoś nowego a co do L4D, to też grałem, ale to bezmyślna nawalanka, nie trawię, bo nie ma tam nic ciekawego, no i ci przeciwnicy mimo, że przychodzą znikąd, to i tak straszne przewidywalne. Podejdź tutaj i dokończ questa, to wyskoczy stado zoombie zza płota.

Imcoran napisał(a):Ja osobiście poleciłbym Metro 2033. Gierka fajna, posiada fajny klimat i ciekawą fabułę. Raz już ją skończyłem, Ale non stop powracam by zmęczyć ten poziom trudności "Stalker- Trudny"

Przyznam, że wygląda dobrze, ale o Dead Space myślałem to samo. Mam parę pytań. Czy to jest bezmyślna nawalanka? Ma jakąś fabułę? Dialogi? Dynamikę? Może jeszcze elementy zręcznościowe, uwielbiam to w horrorach.

ADRIANUSS napisał(a):Cold Fear daje mocną dawkę gęsiej skórki . gra ciekawa i długggaaa

Mam nadzieję, że akcja tej dłuuugiej gry nie dzieje się tylko na tym maleńkim stateczku?

Może grał ktoś w Alone in the Dark? Ktoś mi kiedyś polecał, ale nie wiem czy warto.

Aha a co do STALKERA, to grałem, ogólnie fajna gierka, klimat dość fajny, ale mimo to nie mój model no i niezbyt straszny.. Zagrałem w Cień Czarnobyla, bo kumpel nalegał, ale ja wole jakąś fabułę.
  Odpowiedz
#8
No nie potem przenosimy się na platformę wydobywczą :P. tam jest dopiero kosmos :D
Nie chciałem ci odrazu całej gry zdradzać :P
[Obrazek: 30bl8au.png]
  Odpowiedz
#9
swordancer napisał(a):Przyznam, że wygląda dobrze, ale o Dead Space myślałem to samo. Mam parę pytań. Czy to jest bezmyślna nawalanka? Ma jakąś fabułę? Dialogi? Dynamikę? Może jeszcze elementy zręcznościowe, uwielbiam to w horrorach.

Fabuła Metro 2033 opowiada o garstce ludzi która przetrwała "apokalipse". Powietrze jest skażone, wszędzie pełno różnego rodzaju mutantów i stworów, ale też przez mniej więcej połowę gry ciągnie się wątek walki Faszystów z Armią Czerwoną. Dialogów jest pełno, ale raczej nie mamy zbyt wielkiego wpływu na nie... A co do elementów zręcznościowych to raczej nie ma, ale bezmyślną nawalanką też bym jej nie nazwał, bo próbując frontalnie atakować wrogów często po prostu giniemy :P Sporo w tej grze pomaga skradanie i taki jakby czujnik światła przy zegarku dzięki któremu niepostrzeżenie możemy przechodzić różne lokacje bez żadnych "konfliktów'.
  Odpowiedz
#10
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [MC] POSZUKUJE PLUGINU NA DROP Lasted.Gamming 2 1 465 08.04.2016, 22:27
Ostatni post: Dennijs
  Poszukuję starych gier PC Mychaty 3 1 959 15.03.2013, 10:53
Ostatni post: pawel4325
  World In Conflict Soviet Assault - poszukuję Bub17 1 1 760 06.03.2013, 15:51
Ostatni post: Bub17
  Poszukuję gry enrique97 0 1 591 04.01.2013, 23:24
Ostatni post: enrique97
  Poszukuję strzelanki Karrts 8 2 545 04.01.2013, 18:37
Ostatni post: enrique97

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości