Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Powrót Starego sposobu opisywania Folderów.
#1
Wrócił poprzedni sposób opisywania Folderów na chomiku :D Screen zrobiony dosłownie 3 minuty temu :)

[Obrazek: 215ba4d58de8ae84med.jpg]
  Odpowiedz
#2
Potwierdzam, też już to zauważyłem.
Nie będę oceniał czy to dobrze czy źle.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
YOU'LL NEVER WALK ALONE.

  Odpowiedz
#3
Myślę że powrót spowodowany interwencją niezadowolonych użytkowników na czas poprawienia błędów chomikowych programistów. Miejmy tylko nadzieję że błędy owe zostaną usunięte i zostanie nam udzielone prawo wyboru sposobu edycji folderu głównego.

Na potwierdzenie, też sprawdziłem u siebie.

[Obrazek: edytor.jpg]
  Odpowiedz
#4
Mabud dokładnie :D moim zdaniem niech oni lepiej wprowadzą coś naprawdę użytecznego :D
  Odpowiedz
#5
Dobrze ze wrócili do starego opisu
  Odpowiedz
#6
Ale mogli by zostawić możliwość bardziej zaawansowanej edycji kodu html w opisie folderu abym mógł dodać swoją wymarzoną wyszukiwarkę do danego folderu która ułatwiła by wyszukiwanie plików z pośród dużego ich zbioru.
  Odpowiedz
#7
o powrocie starego menu pisałam i ja na

Nowa funkcja dla opisu folderów

ale jednak nie wszystko wróciło do dawnej postaci , bo teraz już nie ma kodów

podpowiedzi jakie były dawniej pod polem wklejania treści np kod dla obrazka linka

ale jedno jest OK... znowu opisy dobrze sie pokazują , co można zobaczyć na

http://chomikuj.pl/gosialima

Pozdrowienia dla wszystkich
Zapraszam - dla każdego mam coś ciekawego , a wszyscy odwiedzajacy są u mnie bardzo mile widzianymi :)

[Obrazek: 1logogosialimad.jpg]
  Odpowiedz
#8
z opisami było lepiej, szybciej okładkę się dodawało, ale skoro tak zadecydowali, to nic się nie poradzi.
  Odpowiedz
#9
Ja nie miałam zastrzeżeń ani do jednej ani do drugiej opcji w moim wypadku obie działały poprawnie.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowa funkcjonalność - chomikowanie całych folderów - czy to możliwe? gosialima 12 11 670 21.10.2011, 07:43
Ostatni post: biedron
  Zmiana Sposobu Chomikowania Plików kerrax 5 3 347 17.03.2011, 22:57
Ostatni post: kerrax
  Nowa funkcja dla opisu folderów - tryumf czy TRAGEDIA ?? gosialima 18 7 956 17.03.2011, 21:13
Ostatni post: gosialima

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości