Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Promocja Chomikuj.pl
#31
Promocja ma na celu właśnie zachęcić tylko i wyłącznie do korzystania z płatności Yeti.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#32
admin napisał(a):Obawiam się, że wielu z Was myli pojęcie uczciwości z szeroko pojętym marketingiem.

Zapewniam cię, że ja nie mam z tym problemu, gdyby to był pierwszy raz nie czepiał bym się tego ale to jak chomikuj traktuje swoich klientów prosi si,ę o pomstę...

admin napisał(a):Czy jak widzisz reklamę pewnego dezodorantu, po którym spadają Ci anioły z nieba to myślisz, że jak się nim wypryskasz do stóp padnie Ci całe niebo lub chociaż jeden z tych "aniołków"? Oczko

Nie widziałem tej reklamy widocznie Pan administrator za dużo telewizji ogląda :D

To jest wiadomy marketing.

Ale jak pisze konkretna cena - podana jako stara cena a dotyczy kompletnie czego innego ( nie wnikam czy cena podana jest netto ) tak jak w tym przypadku cena za sms a nowa cena za yeti no to chyba coś nie halo to jest oczywiście marketing ale jest to już nie uczciwe zagranie wobec nas bo wprowadza nas w błąd i założę się, że gdyby to zgłosić to bez problemu wygralibyście sprawę.
  Odpowiedz
#33
Dziś odkryłam kolejną promocję. Czyli poprzednia musiała spełnić swoje zadanie. :D
Oczywiście płatność z Yeti! ;)

[Obrazek: 6WB4R.png]
  Odpowiedz
#34
Z tego co wiem , założycielami spółki YetiPay są założyciele Chomikuj.pl . Więc logiczne że promują samych siebie:D
[Obrazek: Y3AbJ8Z.jpg]
  Odpowiedz
#35
Widać, że nieźle na tym wychodzą, nawet przelałem sobie 5zł na Yetipayi mam 10 gb :P
  Odpowiedz
#36
tak sobie myślę od początku tego mojego chomika zarobiłem ok 10 mln punktów
za to było by około ok 2500 GB Darmowego Transferu
na kasę przy przeliczeniu 1GB =80 gr 2500GB to 200000 groszy czyli 2000 tys złotych
a przy przeliczeniu 1GB=2zł to 5000zł
dodam że nigdy nie kupiłem transferu za prawdziwe pieniądze tylko wymiana punktów
  Odpowiedz
#37
Ta promocja zdaje się nie mieć końca szkoda, że za każdym razem pisze spiesz się zostało max 24h.
A za 3 znowu super promocja...
  Odpowiedz
#38
Napis promocja to swoisty haczyk, znakiem lat 80 był magnetofon kasetowy i walkman, lata 90 nie mam pojęcia - pewnie komputer pod każdą strzechą, lata 00 to komóra i laptop - co nam pozostało w obecnej dekadzie ... tylko chyba napis PROMOCJA. Rzeczą która mocno mnie interesuje jest numizmatyka i tu przypomina mi się historia tak zwanych "monet dominialnych", prywatnych pieniędzy bitych przez folwarki służących do zapłaty za pracę chłopa pańszczyźnianego. Wypłata w takiej monecie uniemożliwiała nieszczęśnikowi zaopatrywanie się w jakiekolwiek artykuły poza obrębem dominium. Konkretnie wszystkie potrzeby, za pańskie pieniądze, zaspokajała pańska karczma. Więc uwierzcie mi nie ma co narzekać na administrację - łoi nas ale uczciwie - a uczciwie i sprawiedliwie wcale nie musi oznaczać po równo :)
  Odpowiedz
#39
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  chomikuj chce mi usunąć 2TB plików!!! problem 17 6 402 23.04.2020, 13:25
Ostatni post: strm
  Legalne udostępnianie plików z prawami autorskimi na chomikuj Robotox 6 3 024 08.09.2017, 15:53
Ostatni post: Swordancer
  Ulepszenia na chomikuj.pl Karol 2 5 605 25.10.2014, 17:46
Ostatni post: Robotox
  Nowa opcja na chomikuj.pl bogdanbig 2 4 969 20.10.2014, 16:57
Ostatni post: Robotox
  1 000 000 000 plików na Chomikuj.pl Baron 8 6 789 23.08.2014, 22:06
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości