Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Sposoby na bóle brzucha
#1
Witam,
wczoraj byłem u babci na wsi i najadłem się bobu (to fasolowate:)). Po dwóch godzinach zaczął się uporczywy bół brzucha, brałem już różne prochy żeby ustało ale nic z tego, boli mnie do dzisiaj Nie...rozumiem
Dodam, że brak jakichkolwiek wymiotów i biegunki. To chyba po prostu niestrawność ale nie wiem jak się tego pozbyć tymbardziej, że zależy mi na czasie. Na 19:00 jestem umówiony Niemoge
Znacie jakieś domowe sposoby?Strapiony
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#2
Nicholas napisał(a):najadłem się bobru
Zrobiłeś błąd nie bobru tylko Bobu :D

Bóle brzucha pewnie wywołane były tym, że najadłeś się tego sporo i pewnie 1 raz, więc to nie strawność. Lub łupina przykleiła się do ściany żołądka.


Najbardziej polecany środek na przeczyszczenie przeze mnie i mojego tatę to roślina o nazwie: Łopian. Wysuszony zalewasz jak herbatę i pijesz potem tylko biegiem na tron :D

Tu znajdziesz trochę o nim informacji: KLIK

Być może bóle się nasiliły bo jak sam napisałeś, że brałeś już różne środki więc one mogły ci tylko nasilić te bóle. Ja preferuję bardziej naturalne środki.
Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga. 
Strona z tapetami na pulpit - polecam
  Odpowiedz
#3
No rzeczywiście :)
Znasz może jakiś sposób?
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#4
Nicholas napisał(a):bobru (to fasolowate).
Bobu - nie "bobru" :D

Ja wczoraj zjadłem 1,5 kg. i nic mi nie jest ;)
Nie jedz tylko skórek i następnym razem pamiętaj, aby był w pełni ugotowany - 1kb od 15 do 20min.
Jeśli boli Cię brzuch, to pewnie z powodu niestrawności.
Albo zjadłeś za dużo, albo zjadłeś za dużo skórek, albo zjadłeś niedogotowany bób.
Bób jest ciężkostrawny więc nie należy z tym przesadzać.

Wypij sobie miętę, najlepiej pieprzową. Działa rozkurczająco.
Do 18 powinno Ci przejść, tylko nie jedz już nic ciężkostrawnego.
  Odpowiedz
#5
(13.07.2012, 15:06)admin napisał(a): Nie jedz tylko skórek
Zjadłem wszystkie Yy

(13.07.2012, 15:06)admin napisał(a): Albo zjadłeś za dużo, albo zjadłeś za dużo skórek.
Niestety to i to, a czy był dogotowany to sam nie wiem ale myślę że tak.

(13.07.2012, 15:06)admin napisał(a): Bób jest ciężkostrawny więc nie należy z tym przesadzać.
Następnym razem będę wiedział.

(13.07.2012, 15:06)admin napisał(a): Wypij sobie miętę, najlepiej pieprzową. Działa rozkurczająco.
Do 18 powinno Ci przejść, tylko nie jedz już nic ciężkostrawnego.
Ehh mam nadzieję.

Dzięki za pomoc.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#6
admin napisał(a):1kb
Bobu?
Admin zdecydowanie za dużo siedzi przed komputerem. :D

Nic, na przyszłość też pamiętaj, aby bobu nie popijać ani nie pić przez godzinę po zjedzeniu zimnych i/lub gazowanych napojów - tylko ciepła herbata, ewentualnie podgrzany sok lub kompot! I nie jedz zaraz po bobie surowych owoców!
  Odpowiedz
#7
(13.07.2012, 14:59)Diablo09 napisał(a): Najbardziej polecany środek na przeczyszczenie przeze mnie i mojego tatę to roślina o nazwie: Łopian. Wysuszony zalewasz jak herbatę i pijesz potem tylko biegiem na tron :D
Tylko skąd mam teraz wziąć ten Łopian Mysli
Domowa robota czy dostane to w aptece?
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#8
Powinieneś bez problemu dostać w aptece. :)
  Odpowiedz
#9
(13.07.2012, 15:19)MissFuneral napisał(a): Powinieneś bez problemu dostać w aptece. :)
Zaryzykuję, ale jak potem będę siedział kilka godzin na tym tronie to Diablo09 dostanie po uszach :D
Ale póki co, spróbujemy mięty.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#10
(13.07.2012, 15:24)Nicholas napisał(a): Zaryzykuję, ale jak potem będę siedział kilka godzin na tym tronie to Diablo09 dostanie po uszach :D
Ale póki co, spróbujemy mięty.


Przyłączam się . I jeszcze jedno przypadkiem nie jedz w nocy :D
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ból brzucha po grypie żołądkowej. Davvid 7 2 964 03.11.2013, 17:41
Ostatni post: Vilandra
  Bóle w klatce piersiowej od wilgoci w domu? pandokti 18 5 409 15.09.2013, 15:38
Ostatni post: Paweu
  Domowe sposoby leczenia bólu zęba. Mesajah 3 3 747 27.03.2013, 21:50
Ostatni post: Sonne
  Domowe sposoby na ból gardła Vilandra 5 3 245 24.03.2013, 00:09
Ostatni post: Mychaty
  Obrzęk na podniebieniu - domowe sposoby, znacie jakies domowe sposoby ?? Mesajah 5 51 192 23.03.2013, 22:07
Ostatni post: Nicholas

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości