Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wiedza nastolatków kończących gimnazjum
#11
Buhay twój avatar powinnien do nich przemówić :D Ludzie są niemożliwi :D Nieładnie mówiąc prze h**e :D
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#12
Tak to już jest, już co jak co ale na takie proste pytania to niżej krytyki
  Odpowiedz
#13
Ja się nie dziwie nastolatkom, co wyszli z gimnazjum. W tej szkole co byli, to im zależało jedynie, żeby mieć pozytywne oceny. Reszta się nie liczyła, u mnie tak samo było z wiedzą, każdy się uczył byle jak, żeby mieć dopalacza (czyli 2).

Buhay podkreślił zdanie, boje się o naszą przyszłość, jak będzie wyglądać?
Moje zdanie jest takie. Ja nie widzę przyszłości, bo coraz gorzej jest w tej Polsce i będzie jeszcze gorzej. Nastolatkom nie chce się uczyć, pracować, pomagać bliskim osobom.
Młodzi ludzie by chcieli, żeby starsi rodzice zapieprzali w robocie ciężko, a oni siedzieli przede telewizorkiem. ;(

Co tego, że polska jest bardzo rozwinięta w nauce i kształceniu, jak młodzi ludzie wolą zarabiać w innym państwie i go utrzymywać na dodatek.
Co raz więcej polaków emigruje na zbiory, byle mieć tego grosza. (Odnosi się do tych ludzi, którzy chcą pracować i utrzymywać swoją rodzinę)

Nawet w moim regionie są takie osoby, które mają po 20 lat i nie mają wykształcenia zawodowego, już nie wspominając o gimnazjalnym.
Wracają do tematu, nie wierzę żeby na takie pytania nie potrafili odpowiedzieć, przecież widać po oczach, że mają rozum i widzę jakąkolwiek.
Z pewnością zapłacili im, żeby nie odpowiadali na pytania redaktora, przecież to gołym okiem widać, że musieli wziąć za to łapówkę.
Jeśli bym miał odpowiedzieć na takie pytanie, to bym odpowiedział wsadź sobie to pytanie w cztery litery.

A teraz każdy nabija się z pewnością z nich, cała rodzina, bliscy znajomi i inni, którzy widzieli ten filmik na YouTube.
Na początku też to uwierzyłem, że nie potrafią odpowiedzieć na takie pytania, ale zastanowiłem się przez chwilę i coś mi zaświtało w mózgu moim.
A Ci którzy to nakręcali zrobili z nich idiotów, żeby tylko mieli dużo wyświetleń, oni przecież by odpowiedzieli na wszystkie pytania, wierzę w to, jeszcze nie róbmy z nastolatków bezmózgowców.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wiedza szkolna VS Szkoła Życia Jarus 6 2 449 29.03.2014, 15:26
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości