Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wiedźmin 2 - błąd CRC przy instalowaniu
#1
Wczoraj przyszła mi gra Wiedźmin 2 : Zabójcy Królów, instaluje mi się ona do 9 kreski. I wyskakuje mi błąd CRC , czyli brak pliku data 2 , ale patrzyłem na płycie jest ta data 2 . Nie rozumiem tego błędu proszę o pomoc.
  Odpowiedz
#2
Błąd w archiwum, albo rysa na płycie, albo zużyty napęd optyczny. Nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Możesz spróbować reklamować płytę od dostawcy, ale oryginały są tłoczone więc możliwość uszkodzenia akurat twojej jest bardzo niewielka. Sprawdź płytę u kolegi. Albo instaluj z innego napędu.
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz
#3
Bardziej błąd archiwum , bo jak chcę otworzyć to mi wyskakuje archiwum jest nie właściwe lub format jest uszkodzony
P.S Ona była kupowana z Allegro :) , oryginał nic nie ruszany . Wszystko było nie ruszane , wszystkie dodatki czyli list o królu Keadwen nie wiem czy kojarzysz , mapa
i 2 figurki zgnilca i Geralta.
  Odpowiedz
#4
Dlatego nie lubię kupować oryginałów... tragedia, miałem tak porysowaną płytkę, ze w ogóle mi się ona nie uruchomiła ... dlatego ściągam gry z danymi naprawczymi 10 %, bo mam pewność, że w każdej chwili mogę naprawić party za pomocą winrara ;)
  Odpowiedz
#5
(06.07.2012, 13:26)Arkada napisał(a): Dlatego nie lubię kupować oryginałów... tragedia, miałem tak porysowaną płytkę, ze w ogóle mi się ona nie uruchomiła ... dlatego ściągam gry z danymi naprawczymi 10 %, bo mam pewność, że w każdej chwili mogę naprawić party za pomocą winrara ;)




Płyta działa. A i gra podzielona jest na dwie płyty dysk 1 , dysk 2 :)
Spróbuje u kolegi ją zainstalować :) , bo u mnie nie działa
  Odpowiedz
#6
raden__ napisał(a):wyskakuje mi błąd CRC

Jedynym rozwiązaniem jest zareklamować grę, ponieważ z tym błędem jej nie zainstalujesz.
Płyta jest do wyrzucenia.

Swoją drogą dziwi mnie, że na oryginale wyskoczył Ci ten błąd.
Zazwyczaj pojawia się on w źle ściągniętych plikach z Internetu, a nie na oryginalnych płytach.
Na płycie nie naprawisz tego. Musisz reklamować - to jedyna droga.
  Odpowiedz
#7
(09.07.2012, 14:45)admin napisał(a): Jedynym rozwiązaniem jest zareklamować grę, ponieważ z tym błędem jej nie zainstalujesz.
Płyta jest do wyrzucenia.

Swoją drogą dziwi mnie, że na oryginale wyskoczył Ci ten błąd.
Zazwyczaj pojawia się on w źle ściągniętych plikach z Internetu, a nie na oryginalnych płytach.
Na płycie nie naprawisz tego. Musisz reklamować - to jedyna droga.



Zgram z płyty na płytę . Dzisiaj będę to robić
Ile mniej więcej kosztuje napęd ????
  Odpowiedz
#8
admin napisał(a):Swoją drogą dziwi mnie, że na oryginale wyskoczył Ci ten błąd.
Zazwyczaj pojawia się on w źle ściągniętych plikach z Internetu, a nie na oryginalnych płytach.

Błąd CRC pojawia się również w innych przypadkach, np:
Uszkodzony napęd (jeśli błąd pojawia się podczas instalacji z płyty)
Uszkodzona taśma napędu lub dysku
Uszkodzona pamięć RAM
Uszkodzony dysk twardy

Nie zawsze błąd CRC musi oznaczać uszkodzenie archiwum, dlatego jeśli pojawi się on na oryginalnej płycie lepiej przed reklamacją sprawdzić płytę na innym komputerze.
  Odpowiedz
#9
(12.07.2012, 04:04)szalony napisał(a): Błąd CRC pojawia się również w innych przypadkach, np:
Uszkodzony napęd (jeśli błąd pojawia się podczas instalacji z płyty)
Uszkodzona taśma napędu lub dysku
Uszkodzona pamięć RAM
Uszkodzony dysk twardy

Nie zawsze błąd CRC musi oznaczać uszkodzenie archiwum, dlatego jeśli pojawi się on na oryginalnej płycie lepiej przed reklamacją sprawdzić płytę na innym komputerze.

No sprawdziłem u kolegi i działa i będę wymieniał kartę graficzną

Gra działa
TEMAT DO ZAMKNIĘCIA :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wiedźmin 3 - wrażenia Swordancer 3 1 670 16.12.2015, 18:59
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Wiedźmin na laptopie da Vinci 10 4 248 03.02.2015, 04:07
Ostatni post: Swordancer
  Wiedźmin 2 Giveaway! Nieśmiertelny 0 1 307 02.04.2014, 13:17
Ostatni post: Nieśmiertelny
  Wiedźmin 2 - kilka pytań. Swordancer 0 1 266 21.03.2014, 23:43
Ostatni post: Swordancer
  Joint Task Force - problem przy instalacji Nieśmiertelny 3 2 137 30.11.2013, 01:22
Ostatni post: Nieśmiertelny

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości