Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Wychowywanie dziecka do 18-roku życia.
#11
Hakerzysta napisał(a):U mnie nie ma, w mojej szkole takiego coś No chyba że wprowadzą takie gry, jak tu napisałeś wyżej
Nie ma? Jesteś tego pewien? :) Po prostu nie ten level, Stary. Dostęp do kręgów tego kółka ma jedynie elita. Musisz trochę podexpić rep i exp w szkole i na dzielni, aby być dopuszczonym. To normalne, nie przejmuj się ;) Im ciężej się dostać do danej społeczności, tym większa frajda z przynależenia do niej.

Odnośnie posiadania dokumentów, o których wspomniał Niko... Trochę się pozmieniało. Licencje do jazdy konno dają Ci lepszy status w grupie, ale nie są niezbędne. Było tak kiedyś, dokładnie w XVI wieku, dziś jest to po prostu dodatek premium. Jeśli chodzi o prawo jazdy, małe sprostowanie. Wymagane jest jedynie od licealistów 2/3 roku i uczniów technikum, również od 2 klasy w górę. Kolega Hakier, załapie się zapewne jeszcze bez konieczności posiadania tego świstku, więc ma z górki.

Badania na agresywność w stosunku do muszelek to już wyższa półka. To nie Harvard, w Polsce się tego nie stosuje. No a jeśli chodzi o ciepłe napoje, to już w pełni indywidualna sprawa. Jeśli mamy mocny mięsień guzikowy, nie warto sobie tym głowy zaprzątać.


Ze względu na tor jakim zdecydowaliśmy się pójść w tym wątku, przenoszę temat do odpowiedniego działu.
  Odpowiedz
#12
Rozumiem Buahy.Teraz już wiem, że wychowywanie dzieci do 18-roku życia nie jest trudne lecz łatwe. Dużo dowiedziałem się na ten temat,dzięki tobie i innym.
Buhay napisał(a):Badania na agresywność w stosunku do muszelek to już wyższa półka. To nie Harvard, w Polsce się tego nie stosuje. No a jeśli chodzi o ciepłe napoje, to już w pełni indywidualna sprawa. Jeśli mamy mocny mięsień guzikowy, nie warto sobie tym głowy zaprzątać.
Mógłbyś mi to trochę rozszerzyć ,bo nie rozumiem za bardzo, tego co napisałeś,i nie wiem za bardzo, do czego to się odnosi.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#13
Serio? Haha Hakerzysta, najlepiej to dowiedzieć się z autopsji za kilka lat :D
  Odpowiedz
#14
Oj Hakier, Hakier :)

Dobrze, pośmialiśmy się trochę, czas na wyjaśnienia. Wybacz nam te żarty, ale uwierz, ciężko było się powstrzymać. Humor to zdrowe, więc mam nadzieję, że nie będziesz miał nam tego za złe :)

Gwoli zrozumienia... Mój pierwszy post był czystą ironią, kompletnym przeciwieństwem prawdy o realnym świecie. Oczywistym jest, że wychowanie dzieci, to bardzo ciężkie brzemię, dlatego temat w ogóle nie podlega dyskusji. Miałem nadzieję, że wyraziłem się dość skrajnie, aby w pełni zrozumieć przesłanie mojej wypowiedzi, jak widać, nie wszyscy znaleźli właściwy trop. Wyjaśnienia w zabawie tego typu są zbędne i psują zawsze cały urok, ale nie chciałbym, aby Twoje przekonania na przyszłość, w tak ważnej sprawie przecież, jaką jest wychowanie potomstwa, były aż tak kolosalnie skrzywione. Mówiąc wprost, Każdy post w tym temacie, to żart. Wychowanie dzieci nie jest łatwe, w szkołach nie ma takich "kółek", choć parę razy było o tym głośno w mediach, a badania na agresywność w stosunku do muszelek, to największy absurd tutejszych wypocin ;)

Właśnie wszystko zepsułem, koniec zabawy, ale przynajmniej może uda się wyprostować to małe skrzywienie w Twojej głowie. To zbyt ważne przekonania, abyś mógł myśleć inaczej, niż prawidłowo.
  Odpowiedz
#15
Buhay napisał(a):Wybacz nam te żarty, ale uwierz, ciężko było się powstrzymać. Humor to zdrowe, więc mam nadzieję, że nie będziesz miał nam tego za złe
Dla mnie to nie było, śmieszne tylko poważne, masz racje humor to zdrowie, ale tylko, jak druga osoba też się śmieje a nie, jak jedna się nabija ze śmiechu:(
To po co pisałeś takie głupoty,?:( Chciałem się dowiedzieć, więcej na temat dzieci. Nie lubię, jak ktoś mnie wyprowadza w pole, a przede wszystkim człowiek któremu ufam i mogę nadal ufać:(
Teraz już wiem, że ludzie się zmieniają:(
Dzięki Buhay za pomoc:(

Po pierwszej twojej wypowiedzi,przeniosłeś mój post do podziału W sieci na wesoło. Właśnie się zastanawiałem, dlaczego tak zrobiłeś.Ale, jak prawda wyszła, na jaw to trochę jestem w szoku.
Szkoda, że się nie dowiedziałem na temat wychowania dzieci:(
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#16
Hakerzysta napisał(a):Szkoda, że się nie dowiedziałem na temat wychowania dziec
Ależ wręcz przeciwnie, dowiedziałeś się :) Wystarczy odpowiednio spojrzeć na całość. Nie wszystko musi być czarno na białym, aby zrozumieć przesłanie. Odnośnie przeniesienia wątku, zrobiłem to dopiero dzisiaj, a temat stworzyłeś we wtorek. Bardzo mi przykro, że zawiodłem Twoje zaufanie. Jeśli czujesz się dotknięty z tego powodu, przygotuj się na wiele cierpienia w życiu. Ludzie są podli, i uwierz mi, nie każdy będzie "nabijał się" z Ciebie w tak subtelny sposób, a dużo jeszcze tego przed Tobą.
  Odpowiedz
#17
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowa zabawka dla dziecka. amb00 0 879 13.10.2017, 10:32
Ostatni post: amb00
  Dzień z życia Kima. Monoceros 1 1 256 11.05.2014, 23:30
Ostatni post: Swordancer
  Największe Hity Roku 2013? Gospodarz 0 916 28.12.2013, 18:14
Ostatni post: Gospodarz
  Niesamowity śmiech dziecka Karol 8 3 979 21.07.2013, 12:43
Ostatni post: Gospodarz
  Kradzież roku ! Karol 9 4 066 25.02.2012, 11:19
Ostatni post: tornado

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości