Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


13 czerwca: Dania - Portugalia (faza grupowa, 2. kolejka, grupa B)
#1
W środę 13 czerwca o 18:00 w TVP2.

Kolejny mecz w grupie B - Dania ma już 3 punkty, Portugalia na razie bez punktów, choć sądzę, że po tym meczu wynik się wyrówna. Mam nadzieję zobaczyć w końcu popisowe bramki w wykonaniu Ronaldo. :)

Obstawiam 3:0 dla Portugalii, mojej drugiej ulubionej drużyny.

____________________

Podsumowanie meczu

Wynik
Dania 2:3 Portugalia
Zwycięża Portugalia!

Bramki
24' Pepe (Portugalia)
36' Hélder Postiga (Portugalia)
41' Nicklas Bendtner (Dania)
80' Nicklas Bendtner (Dania)
87' Silvestre Varela (Portugalia)

Kartki
29' Raul Meireles (Portugalia)
92' Cristiano Ronaldo (Portugalia)

Mecz rozegrano na stadionie Arena Lwów.
Sędziował Craig Thomson (Szkocja).
  Odpowiedz
#2
No tutaj wynik chyba będzie oczywisty Portugalia 2:0 Dania :)
  Odpowiedz
#3
Oj nie wiem czy taki oczywisty będzie wynik, jednak obstawiam 2:1 dla Portugalii.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#4
Myślę że Portugalia da radę wbić Duńczykom 2 bramki ale jedną stracą czyli 2:1 dla Portugalii.
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#5
Nie spodziewałem się takiej bojówki.
Myslałem że będzie to mecz raczej nudny, a tu było odwrotnie, na samym końcu były największe emocje :D mi się mecz bardzo podobał
  Odpowiedz
#6
Dory mecz. Od pierwszej do ostatniej minuty. Duńczycy grali do końca. Wielki respect.
[Obrazek: Oh_yes_its_free-1338710999.png] ftp://109.196.92.86/Poradniki
user: user
hasło: user

[Obrazek: Userbar-1340978593.png]
Używaj przycisku [Obrazek: postbit_reputation.gif] rozważnie!!!
Zamiast pisać post pod postem użyj przycisku [Obrazek: postbit_edit.gif]

ʎuмızp ozpɹɐq ʇsǝ! ʇɐıмş
  Odpowiedz
#7
Też mi się bardzo podobał i nie spodziewałam się takiej determinacji i woli walki ze strony Duńczyków. No i nie spodziewałam się takiej fuszerki w wykonaniu Ronaldo. :P Gdyby Portugalia przegrała albo nawet zremisowała i później nie wyszła z grupy, to by go rodacy chyba zlinczowali. ;)
  Odpowiedz
#8
Mecz ładny. Dużo goli. Portugalia wygrała na co liczyłem.
Widać, że Ronaldo musiał strzelić gola, żeby zaistnieć w tym meczu jednak nie wychodziło mu to zbytnio.
[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#9
Ach żeby nasi tak grali z Czechami bezie bajka

Do boju Polsko
  Odpowiedz
#10
Emocje na najwyższym poziomie.
Po zwycięstwie Danii nad Holandią spodziewałem się właśnie takiego widowiska.
Doprowadzić do remisu przy sytuacji 0:2 to nie lada sztuka.
Jednak lepsi okazali się Portugalczycy w ostatnich minutach meczu.
CR7 bez popisu, spodziewałem się, że zagości na tablicy strzelców.

Pozdrawiam.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  12 czerwca: POLSKA-Irl. Północna (faza grupowa, 1. kolejka, grupa C) #Euro2016 Robotox 3 1 477 13.06.2016, 10:34
Ostatni post: bandrzej
  12 czerwca: Turcja-Chorwacja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa D) #Euro2016 Robotox 0 1 000 12.06.2016, 16:16
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Anglia - Rosja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa B) #Euro2016 Robotox 0 1 072 10.06.2016, 20:21
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Walia-Słowacja (faza grupowa, 1. kolejka, grupa B) #Euro2016 Robotox 0 998 10.06.2016, 20:15
Ostatni post: Robotox
  11 czerwca: Albania-Szwajcaria (faza grupowa, 1. kolejka, grupa A) #Euro2016 Robotox 0 981 10.06.2016, 20:12
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości