Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


20Dollars2Surf
#11
Dla wszystkich tych co nie wierzą, że [link usunięto] jest wypłacalny i twierdzą, iż nie można na tym nic zarobić wstawiam screeny z mojej pierwszej wypłaty :D Oczywiście pieniądze nie są duże, ale żeby je zarobić nie musisz włożyć naprawdę żadnego wysiłku. Jest to wypłata z przed kilku miesięcy, a wrzucam zdjęcia dopiero teraz bo dawno nie byłem na forum :P W tej chwili mam już uzbierane około 15$ i niedługo będę wypłacał kaskę po raz kolejny :)

[Obrazek: szkhd0.jpg]
[Obrazek: ve1uac.jpg]
[Obrazek: grup3k.jpg]

Ostatni screen z PayPala z dowodem wpłaty Ok

Dla wszystkich, którzy chcą spróbować kliknijcie w ten link i rejestrujcie się: [link usunięto]


Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to proszę pisać na PW :)
Zapraszam na mojego chomika: http://chomikuj.pl/kapox :)
  Odpowiedz
#12
Dla mnie cały czas jest to granie na uczuciach potrzebujących lub naciąganie naiwnych. Nigdy nie uwierzę w takie zarabianie. Dla mnie to jak dawna praca chałpnicza typu składanie długopisów. Może jestem ostrożna, a może zwykły niedowiarek? Dziękuję, nie skorzystam.
  Odpowiedz
#13
desiderata masz złe podejście.. Akurat ten program działa od wielu lat oraz z kilku poważnych powodów zawsze był wypłacalny. Osobiście znam już kilka osób które mają stały pasywny dochód z tego programu w kwotach kilkuset złotych miesięcznie. Po za tym to nie jest kwestia wiary tylko chęci spróbowania swoich możliwości bo oczywiście nie każdy potrafi na tym zarabiać. Gdzie masz tu granie na uczuciach czy naciąganie ? Przecież to jest całkiem bezpłatne ?

Jednak jest druga kwestia a mianowicie czasy jakie nadchodzą .. INDECT ITP.. więc startowanie teraz nie jest dobrym pomysłem bo można się przejechać tak czy tak i stracić dużo czasu na marne.. Cały trik to jest to rozbujać i to jest najtrudniejsze.
  Odpowiedz
#14
Masz rację Kasztelan, żeby zarobić na tym jakieś większe pieniądze to trzeba poświęcić na to bardzo dużo czasu i mieć jakiś pomysł :| Ale niech ktoś powie, że nie przyda mu się dodatkowe około 60 zł co kilka miesięcy za FREE :P

Jeżeli ktoś chce, więcej informacji to niech pisze, chętnie pomogę i znajdę kilku pierwszych Poleconych :)

Jak komuś pomogłem albo przekonałem to proszę o punkty bo zminusowali mnie nie wiem dlaczego :(
Zapraszam na mojego chomika: http://chomikuj.pl/kapox :)
  Odpowiedz
#15
No moim zdaniem się nie opłaca. Skoro spędziłeś nad tym dużo czasu, to przecież zapłaciłeś najcenniejszą walutą... swoim czasem,a dla mnie to już nie free.
  Odpowiedz
#16
Sry ale czy ja napisałem gdzieś, że spędziłem na tym dużo czasu? Żeby zarabiać na tym miesiąc w miesiąc to trzeba. Ale żeby mieć takie dochody jak ja, to nie trzeba ŻADNEGO czasu poświęcać :)
Zapraszam na mojego chomika: http://chomikuj.pl/kapox :)
  Odpowiedz
#17
Szukanie poleconych to już jest poświęcanie czasu, a zapewne trzeba to robić przez dłuższy czas i mieć ich sporo aktywnych. W dodatku przez ten czas jak wyjdziesz na zewnątrz i załatwisz sobie roznoszenie ulotek to zarobisz więcej poświęcając podobną ilość czasu i jeszcze poruszając się zdrowo. Te surfy to platformy reklamowe które koszą na was kasę i nic nie zmieni mojego podejścia do tego. Cool
  Odpowiedz
#18
(02.06.2012, 13:10)swordancer napisał(a): Szukanie poleconych to już jest poświęcanie czasu, a zapewne trzeba to robić przez dłuższy czas i mieć ich sporo aktywnych. W dodatku przez ten czas jak wyjdziesz na zewnątrz i załatwisz sobie roznoszenie ulotek to zarobisz więcej poświęcając podobną ilość czasu i jeszcze poruszając się zdrowo. Te surfy to platformy reklamowe które koszą na was kasę i nic nie zmieni mojego podejścia do tego. Cool
To widzę masz złe podejście, żeby zarabiać tak jak pisałem nie trzeba wcale szukać poleconych, wystarczy mieć otwarty program. Ale nie zamierzam zmieniać twoich poglądów :)
Zapraszam na mojego chomika: http://chomikuj.pl/kapox :)
  Odpowiedz
#19
Poczytałem sobie o tym surfie i banerku, nie zarobisz bez poleconych w zasadzie żadnych pieniędzy, tak więc sporo czasu jest wymagane.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości