Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Agencja Hetman wchodzi na chomika
#1
Witam,
Dziś zostało usuniętych kilka plików z mojego chomika według oświadczenia Agencji Hetman, poszukałem więc trochę o nich w internecie i znalazłem:


Czym jest program ANTYPIRAT


Program ANTYPIRAT jest kompleksową usługą likwidacji w sieci Internet nielegalnego rozpowszechniania treści chronionych prawem autorskim.
Kompleksowość usługi polega na:
lokalizacji i usuwanie nielegalnych treści (program Antypirat)
ściganiu sprawców
obsłudze prawnej i dochodzeniu roszczeń finansowych


Jak działa program ANTYPIRAT


szybko i skuteczne lokalizuje nielegalne treści w sieci Internet
szuka po frazach kluczowych: nazwa programu, nazwa pliku, tytuł książki, tytuł audiobooka itp.
gromadzi dowody naruszeń: graficzna kopia strony, dane użytkownika, ścieżki dostępu, sumy kontrolne plików itp.
wysyła żądania blokady lub usunięcia plików
skutecznie blokuje próby ponownej publikacji raz zakwestionowanych plików
wykonuje czytelne statystyki podjętych działań


Co oferujemy w ramach programu ANTYPIRAT


Monitorowanie stron internetowych
Wysyłanie do administratorów żądań usunięcia lub zablokowania nielegalnych treści
Zbieranie i zabezpieczanie materiałów dowodowych
Przekazywanie materiału dowodowego właściwym organom ścigania
Udział w czynnościach procesowych
Inicjowanie procedur prawnych w celu dochodzenia roszczeń: odszkodowania, ugody itp.

Nie powinniśmy się bać o nasze chomiczki?
  Odpowiedz
#2
To wszystko to są działania komercyjne. Oni nie robią tego dla prawdziwej inicjatywy ochrony praw autorskich, a dla pieniędzy. Ostatnio zarabianie na tym staje się po prostu popularne. Jeśli dalej tak pójdzie to będzie kiepsko dla sieci. Żądanie ugody nie jest dozwolone jeśli dany organ nie reprezentuje praw autorskich właściciela.
  Odpowiedz
#3
Androidowe pliki też ścigają ? Bo jak tak to blokuje chomika.

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#4
Androidowe pliki również posiadają prawa autorskie nie jeden już mi usunęli...
  Odpowiedz
#5
Ale pliki na Android chyba nie blokuje agencja Hetman. Zapomniałem nazwę tej organizacji (?)
Ona to najczęściej książki w skanach, e-booko,audiobooki i programy.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kolejna blokada chomika MASSIVE bogdanbig 6 8 148 03.02.2014, 16:23
Ostatni post: B0hazard
  Blokada chomika Twistek 3 2 608 31.12.2012, 13:09
Ostatni post: Twistek
  Włamanie na chomika pawel4325 4 3 524 01.12.2012, 10:31
Ostatni post: pawel4325
Information Sony ściga użytkowników "Chomika" kappajey 7 5 488 12.11.2012, 16:13
Ostatni post: WIDMO29
  Czy można włamać się na konto chomika? jedyny_taki 11 11 845 30.09.2012, 21:30
Ostatni post: closer9

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości