Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Alkoholowe powiedzenia Polaków
#21
Wrzucajcie coś nowego. Na pewno nie wszystko zostało powiedziane :P
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#22
"Aby nasze dzieci piękne matki miały"
  Odpowiedz
#23
"Zdrowie Wasze, w gardła nasze!"
[Obrazek: jGTeTrj.png]

"Tak młody jak dziś nie będziesz już nigdy. Wykorzystaj to z myślą o Twoim jutrze."

  Odpowiedz
#24
Wódka to zło, trzeba ją w morde lać :D
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#25
Zawsze można opowiedzieć historię o róży Haha
  Odpowiedz
#26
Haha, znam ją z Twojej książki :D
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#27
Dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi... Historia o róży to pewna anegdota, która szczególnie dobrze działa opowiedziana podczas wznoszenia toastu. Powinna ją opowiedzieć osoba, która go wzniosła i przemówiła do zgromadzonych.

Wszyscy stoją z kieliszkami w górze, a tu...

"-Znacie historię o róży?
-Nie
-Rosła sobie róża nad brzegiem strumyczka, aż pewnego dnia, zachciało jej się pić. Powiedziała wtedy do niego, strumyczku, strumyczku, daj mi łyka wody, on na to, dam Ci, jeśli dasz mi swoją jedną płatkę. Róża nie dała i uschła...
- (tłum wzdycha smutny)
- Jaki z tego morał?
- ?
- Wypijmy za te, które dają! Haha


Wiem, wiem, świńskie, ale swojego czasu podbiłem tym serca dwóch grup kobiet na uczelni Haha
  Odpowiedz
#28
Nie każdy jest takim hardcorem jak Ty żeby opowiadać takie coś przy kobietach :D
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#29
(30.08.2013, 00:36)Buhay napisał(a): Jeśli dasz mi swoją jedną płatkę.


To po polskiemu jest? :P
Ciekawa historia, z jeszcze ciekawszym morałem.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#30
" Życie zaczyna się po 50 - tce wyborowej "
" Piwo jest bogiem a sex nałogiem "

Moje najlepsze powiedzenie: " Wykształcenie nie piwo nie musi być pełne "
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Napoje alkoholowe ? Borat 7 3 297 01.10.2015, 15:49
Ostatni post: baca
  Niechęć Polaków do... bronmus45 4 3 567 04.10.2014, 23:58
Ostatni post: bronmus45
  Śmiertelna dawka alkoholu, która nie dotyczy polaków. Gospodarz 6 2 012 13.09.2013, 16:27
Ostatni post: Gospodarz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości