Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Androidplus - menu w HTML???
#1
Jak wyżej! Zrobiłem menu w Html. Czekam na Waszą ocenę. Tło i wszystko inne wykonane przeze mnie (oprócz ikon).

Zobacz menu!

Menu na chomikuj.pl

Jakby ktoś chętne to takie menu zrobie za 10 zł (SMS) (cena zależy od rodzaju zamówienia)!
- możliwość zmiany tła, kolorów, tekstu
- możliwość dodanie własnej animacji (hd) (gif)
- różne motywy slider'a
+ inne na życzenie klienta (np. zakładki)

Pozdrawiam
Niedostępny
  Odpowiedz
#2
No, nawet nawet na chomiku to się dobrze prezentuje, tylko ten biały pasek pod obrazem nie zbyt dobrze wygląda. Ogółem menu atrakcyjne, dobrze, że ktoś robi menu HTML, a nie tak jak wszyscy (większość) WIX.


  Odpowiedz
#3
No cóż, ten slider niestety musi mieć ten biały pasek. Wpakowane tam jest tyle kodu (którego chomikuj nie akceptuje), że nie da rady go usunąć :(
Niedostępny
  Odpowiedz
#4
androidplus napisał(a):Jakby ktoś chętne to takie menu zrobie za 10 zł
Chyba kpisz, takie coś co zaprezentowałeś warte jest może 2 zł, krzaki w okienku zamiast pl znaków, grafiki rozjechane, ogólnie to powinieneś najpierw dopracować wszystko a dopiero potem sprzedawać.
Za 10 zł kilka lat temu jeden z userów sprzedawał menu na chomika wyglądające rewelacyjnie a Twoje się nawet nie powinno nazywać menu, wstawiłeś 3 elementy i trochę tekstu co nie wymaga wielkiej wiedzy, zwykły edytor WYSIWYG i każdy może zrobić coś takiego.
  Odpowiedz
#5
Po pierwsze nwm co to jest wysiwyg edytor :/ Wszystko napisałem sam! Budowałem slider poprzez program - FAKT ale umieszczenie jego już nie jest takie proste.

Co do polskich znaków - tu się zgodzę, moja kochana czcionka tako owych nie posiada, a mi nie chce się ich dorabiać ;)

Akurat jestem człowiekiem, który nie lubi kiczu!!! Potrafię robić kicz bo to nie jest nic trudnego.
Mówisz, że za mało elementów - OK, mój chomik nie potrzebuje ich wiele. Zawsze mogę dodać zakładkę lub ją usunąć.
... i nie rozumiem co chcesz powiedzieć przez to, że grafika jest rozjechana??? Wszystko zostało dopasowane na wymiar!

Masz tu bardziej rozbudowane menu i to we flashu (którego nie lubię :/)!

http://grafiker123.wix.com/misia08
Niedostępny
  Odpowiedz
#6
Serio tabele? Nie wiem czy ktoś Cię już uświadomił ale stron w HTML nie robi się w tabelkach.
Zgadzam się z Szalonym, menu nie jest warte nawet 2 złotych, sorry ale takie "menu" można napisać
w 15 minut (i to bez pośpiechu) na dodatek w sposób jaki powinno być napisane (HTML+CSS).
Najbardziej rozwalił mnie ten fragment Twojego kodu:

[Obrazek: co_to_-1420910074.png]

Już po tym widać że nie masz pojęcia o tworzeniu stron www, sorry.
Oczywiście nie zniechęcaj się, poczytaj trochę o projektowaniu i tworzeniu stron a potem zacznij sprzedawać
swoją wiedzę innym. Powodzenia!
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#7
Masówka <br> z powodu korzystania z edytora. Wiem, jak zrobić to w html ale sory masz rację przeoczyłem to :/ wystarczy zwykły div...
Niedostępny
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe menu chomika - HTML Assassin-X 6 2 633 04.12.2012, 18:24
Ostatni post: Suicider

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości