Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: Według ciebie która aplikacja jest przydatna
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
....
0%
0 0%
....
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Aplikacje FaceBook
#1
Information 
[Obrazek: aplikacje_na_facebook.jpg]
Znacie jakieś ciekawe i przydatne aplikacje na facebooka? Jeżeli tak pochwalicie się cennym znaleziskiem :)
Przy okazji będę dodawał do ankiety aplikacje na które będziecie mogli głosować :)
[Obrazek: 30bl8au.png]
  Odpowiedz
#2
ja tam żadnych aplikacji nie polecam
mam jedna ktora mnie wkurza jest nią mój kalendarz Nie...rozumiem nie wiem po co ona jest ale ludzi denerwuje
chyba ze masz tez Fanpages to sa takie fajne aplikacje m.in.
Band Profile
Welcome
BandPage
Shows
Music Videos itp
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Facebook śledzi lokalizację mimo braku uprawnień w aplikacjach Swordancer 8 1 735 30.04.2020, 20:56
Ostatni post: Swordancer
  Pokolenie Facebook'a da Vinci 3 1 311 05.01.2018, 15:50
Ostatni post: Swordancer
Star @fbchess @dailycute | Facebook | Messenger | Boty Dennijs 3 4 007 10.02.2016, 15:54
Ostatni post: Dennijs
  Jak odnaleźć znajomych na Facebook`u? Baron 2 1 754 31.01.2015, 22:28
Ostatni post: Robotox
  Facebook vs Nasza klasa - co wolisz? Paweu 11 5 174 25.09.2013, 03:16
Ostatni post: YourDream

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości