Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!

Autostop
Haha Tak patrzę na ten wątek i mi się przypomniało! :D

https://www.youtube.com/watch?v=lW_XYk-Xc94
¿nʞɔoןɹǝɥs ʎuoןoʍopɐz ǝıqǝıs z śǝʇsǝɾ oɔ ı ou
  Odpowiedz
(25.06.2015, 09:11)Demanufacture napisał(a): znana jest prawda, że (z reguły, ale nie zawsze) faceci mają bajzel w pokoju/domu, ale porządek w aucie, a kobiety na odwrót
Demanufacture Święta prawda :) Nie wiem dlaczego tak jest, ale to jest prawda.

Odpowiedz
Lekki off, a ja mam porządek dookoła  siebie...

[Obrazek: 5JFC2N0.jpg]
Kształt bez formy; odcień bez koloru
Sparaliżowana siła; gest bez ruchu

[Obrazek: Yhk8Q]
  Odpowiedz
Maha Kali Masz taki sam kubek jak ja :) Sory, za offtop, ale musiałem to napisać.
Co do porządku, to jest on godny szacunku ;)

Odpowiedz
Swordancer, nobody's perfect...:P
Kształt bez formy; odcień bez koloru
Sparaliżowana siła; gest bez ruchu

[Obrazek: Yhk8Q]
  Odpowiedz
Autostopowiczów najczęściej i najwięcej można spotkać w okresie lata, w drodze na Woodstock. Znam osobę, która w taki właśnie sposób odbyła praktycznie cała podróż, z drobnymi wyjątkami. Przed samym Woodstokiem jest bardzo łatwo taki autostop złapać, może z uwagi na to, że ludzie są przyzwyczajeni już do osób jeżdżących akurat na "wooda" i wiedzą czego mniej więcej można się po nich spodziewać. Tak jak ujęła to Demanufacture plecak, przyjazny uśmiech i kartonik, a wszystko to rodem z amerykańskich dreszczowców zwiększa szansę na sukces. Zazwyczaj, o dziwo ludzie zabierają pary, bądź kobietę, bo czują mniejszy dyskomfort i mniejsze zagrożenie. Wiele kierowców zabiera też autostopowiczów ze względu na to, że wolą umilić sobie czas rozmawiając z żywą osobą, lub po prostu poznają przez to kogoś ciekawego, albo wręcz z życzliwości, co szczególnie sprawdza się w wypadku młodych i starszych osób. Zagrożenie natomiast jakie niesie podróżowanie autostopem, powinien każdy znać. Nie zawsze można trafić na przyjemnego kierowce, a pod życzliwym uśmiechem, może się kryć chęć wydania córkę za maż lub co śmieszniejsze, próba samemu znalezienia miłości swojego życia. Do minusów można zaliczyć też to, że kierowcy zachce się akurat grzybowej i pójdzie z Tobą do lasu szukać grzybów (nieważne, że nie ta pora, ale chęci się liczą) lub Cię po prostu do niego zaciągnie. Wadą jest również to, że nie zawsze można taki autostop złapać. Niestety, ja nie miałem okazji wybrać się w "dłuższą" podróż autostopem, wiec na ten temat nie będę się zbytnio rozwodził, ponieważ odstaje ze względu praktyki, jednak bardzo mnie "korci" takie nowe wyzwanie i na pewno spróbuje mu sprostać, a wtedy zdam Wam szczegółowe relacje.
  Odpowiedz
Autostopem nie zabieram ludzi, bo nie mam auta. Raz jechalam autostopem na krotki dystans - z sasiedzkiej do rodzinnej miejscowosci, i nie powtorzylabym tego, bo kierowca przynudzal na temat religii, na szczescie niecale 15 minut.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości