Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ból klatki piersiowej
#1
Kilka dni temu poszedłem z kumplem na piaski żeby poćwiczyć przewroty i wszystko co z akrobatyką sportową związane.

Pech chciał, że za którymś razem gdy robiłem salto w tył, spadłem na potyliczną część głowy. Poczułem niezbyt silne "chrupnięcie" w karku.

Mogłem normalnie funkcjonować więc sprawę olałem. Na drugi dzień już nie było tak przyjemnie bo bolała mnie połowa pleców. Dałem sobie jeszcze jeden dzień na rehabilitację i tak jak myślałem - ból ustał.

No ale... powrócił i tym razem zaatakował klatkę piersiową oraz częściowo plecy. Przedwczoraj sprawiało mi to problemy z bieganiem. Dziś ból jest tak nasilony, że odczuwam go przy normalnym chodzeniu.

Jak myślicie, jest to tylko stłuczenie czy wybrać się na rentgen?
  Odpowiedz
#2
W takich sprawach nie ma co zwlekać, natychmiast do lekarza Niko! Równie dobrze może to być nic, co coś poważnego. Trzeba się upewnić.
  Odpowiedz
#3
Idź natychmiast na prześwietlenie. Opisz lekarzowi tak jak tutaj wszystko opisałeś.
  Odpowiedz
#4
Karku nie złamałeś chyba :D Nie przejmuj sie.
Tak jak chlopaki mówią bez lekarza sie nie obejdzie ale pewnie zwykłe nastawienie pomoże :)
  Odpowiedz
#5
Nie napiszę nic nowego, ale mam nadzieję, że jeśli wszyscy Ci powtórzymy, abyś poszedł do lekarza, nie będziesz z tym zwlekał. Ze zdrowiem nie ma żartów. Może to żebra, może kręgi, nie wiadomo. Zacznij od internisty.
  Odpowiedz
#6
I jak?
Byłeś u lekarza?
  Odpowiedz
#7
Zdecydowanie nie ma co zwlekać, leć jak najprędzej na prześwietlenie.
Czy to coś poważnego czy nie i tak warto zajrzeć do lekarza.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#8
Tak, w ten sam dzień. Lekarz stwierdził, że mam nadwyrężone stawy kręgosłupa i przepisał kapsy. Dodatkowo usłyszałem, że ból może minąć po jakichś 2-3 tygodniach... ale zawsze mogło być gorzej.

Dzięki Panowie za mobilizację.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bóle w klatce piersiowej od wilgoci w domu? pandokti 18 5 386 15.09.2013, 15:38
Ostatni post: Paweu

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości