Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Bóle brzucha
#11
Wezmę adminie na pewno .Bardzo jest drastyczne sprowokowanie żołądka do wydalenia tego jedzenia .Na samą myśl robi mi się nie dobrze .
  Odpowiedz
#12
Jeżeli normalnie możesz robić za potrzebą, to nie ma się co martwić, samo przejdzie. Natomiast jeżeli boli cię tylko brzuch i to kilka dni, to radze się udać do lekarza jak najszybciej.
Chomik: YouTube | Portfolio deviantART


  Odpowiedz
#13
Kilka dni to przesada 2 dni mnie boli brzuch.
  Odpowiedz
#14
Od dwóch dni i nie idziesz do lekarza?
Jeśli nic nie działa, to idź do lekarza jak najszybciej!
Pozdrawiam :)
  Odpowiedz
#15
Jest mi już lepiej na żołądku ,bo wziąłem tabletkę ( nie pamiętam nazwy).

Przypomniało mi się .Nazwa tabletki to Rapacholin.
  Odpowiedz
#16
Mogłoby to być objawy zatrucia pokarmowego, ale te drgawki są bardzo niepokojące. Radzę Ci udać się do lekarza, bo takich objawów nie można bagatelizować. Leczenie domowymi sposobami może nie przynieść poprawy, a wiadomo im szybciej tym lepiej. Być może pożywienie, które dostało się do Twojego organizmu, było czymś skażone.
  Odpowiedz
#17
Już się naprawdę dobrze się czuję .I drgawki też mi już przeszły. :)
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sposoby na bóle brzucha Nicholas 15 14 202 01.11.2017, 18:50
Ostatni post: Odinka
  Ból brzucha po grypie żołądkowej. Davvid 7 2 964 03.11.2013, 17:41
Ostatni post: Vilandra
  Bóle w klatce piersiowej od wilgoci w domu? pandokti 18 5 391 15.09.2013, 15:38
Ostatni post: Paweu
  Uporczywe bóle głowy menii 18 5 800 16.09.2012, 18:56
Ostatni post: suena

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości