Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Brak awatarków na stronie głównej
#1
Teraz strona główna wygląda tak:
[Obrazek: ielb94.jpg]

A kiedyś wyglądała tak:
[Obrazek: 6xs1p0.jpg]

Nie wiem dlaczego, ale od dłuższego czasu na stronie głownej jest jakas reklama. Szkoda. Co o tym sądzicie? Według mnie chomikuj z każdą zmianą od 2012 roku zmienia się na gorsze.


  Odpowiedz
#2
Co to tak właściwie zmienia, oprócz tego że strona główna wygląda bardziej estetycznie?
Mnie wizualnie bardziej podoba się nowa wersja.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#3
Moim zdaniem powinny zostać avatary bo świadczą niejako o aktywności chomików. Ale jak widać mobilna wersja ważniejsza.
  Odpowiedz
#4
Moim zdaniem avatary również powinny zostać, ponieważ świadczą one nie tylko o aktywności, ale również cieszyły oko, można było na kogoś ciekawego trafić zawsze, widać było aktywnych użytkowników na stronie głównej, jednak wszystko idzie z czasem i wprowadzenie mobilnej wersji również rozumiem, więc zbytniej za bardzo mi to aż tak różnicy nie robi :)

Tak nawiasem mówiąc... Użyłeś słów: "wersja mobilna ważniejsza", ale sam korzystasz z wersji mobilnej na tym forum co świadczy ikonka telefonu komórkowego, bo tak jest nie tylko szybciej, ale też czasami wygodniej. Tak więc...
  Odpowiedz
#5
Dla tych, którym brakuje na stronie głównej serwisu Chomikuj listy ostatnio widzianych chomików godny polecenia jest poniższy link:
Ostatnio widziane chomiki :)
W celu załadowania kolejnych awatarków wystarczy odświeżyć stronę.:diabel
  Odpowiedz
#6
Myślałem, że podałeś niewłaściwy link z początku, ale zapomniałem, że mam parę tabelek zablokowanych adblockiem na chomikuj.
  Odpowiedz
#7
Już są awatarki na stronie głównej Chomika, po najnowszym odświeżeniu.
[Obrazek: 2mqrbqu.jpg]
Bardzo się z tego powodu cieszęJupiCiii
I i jest jeszcze indywidualna stronka do oglądania awatarów: http://chomikuj.pl/action/LastAccounts/MoreAccounts :)


  Odpowiedz
#8
(19.12.2014, 15:58)robotox1 napisał(a): Bardzo się z tego powodu cieszę Jupi

Och, ach tak bardzo dużo zmian. Tak z ciekawości, po co Wam lista ostatnio logujących
się użytkowników? Co to zmiana? Komu to potrzebne? Kto na to zwraca uwagę?
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Brak odtwarzania nowo zachomikowanych i wrzuconych plików muzycznych Senisde 0 2 129 27.11.2012, 19:05
Ostatni post: Senisde
  Brak wyświetleń ilości pobrań pliku. Kucharek 12 15 126 22.09.2011, 18:50
Ostatni post: Kasztelan7

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości