Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Bubble.am czy agar.io? Różnice.
#1
Która lepsza? Jakie są w nich różnice?
  Odpowiedz
#2
Przed chwilą testowałem bubble.am.
Jest zlagowana w porównaniu do agar.io tzn. nagle kulki potrafią się pojawić i zniknąć. W agar.io nigdy nie miałem czegoś takiego.
Zasięg rozdzielenia jest też chyba mniejszy.
  Odpowiedz
#3
Co do Bubble, to łatwiej jest tam zdobyć punkty, ponieważ są tam też takie szare "śpiące" kulki, które można zjeść, kiedy osiągniemy odpowiednią masę i dzięki temu nasza kulka nabiera znacząco na masie.
W agar.io grałem dużo razy, nie mogłem tam nigdy wbić do TOP10 w Bubble.am zagrałem kilka razy i już TOPka po jakimś czasie środek toplisty. Nie pamiętam jak jest w agarze, ale fajnie w bubble reguluje się widok no i bardzo widocznie jest zaznaczona granica mapy.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#4
(24.12.2015, 22:11)Paweł napisał(a): Łatwiej jest tam zdobyć punkty,
Tam??
  Odpowiedz
#5
Przepraszam, nie sprecyzowałem. Poprawiłem ;)
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#6
Na bubble można zbierać pkt i wymienić na bitcoiny. Czyli grając można zarobić
Dla mnie jakoś agario lepsze, pod każdym względem
  Odpowiedz
#7
Warto też rzucić okiem na to: http://agario.biz
  Odpowiedz
#8
Ludziom już się od tego w głowach roi, co chwile to inne, lepsze, gorsze. Jest inwencja widzę, no ale jest popyt - jest podaż.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#9
Zdecydowanie agar !!!

Bubble.am to tragedia, w przypadku rozdzielania kulki to jakaś porażka, brak jakiegokolwiek sensownego "efektu" jak w przypadku agar.
Grając w buble miałem wrażenie jakby nie była ta gra dokończona, może i ma plusy że można grać na serwerze ze znajomymi (agar też to ma, lecz sporo zachodu z tym) ma zoom, chodź dla mnie nie potrzebnie wprowadzony do tej gry. Nie wiem jak u Was, ale mnie drażni znikanie kulek przy oddaleniu mapy, chyba że to tylko na moim kompie tak wygląda :)  Rozumiem, że czym więcej oddale mapę, nie zwiększy to mojego widzenia okolicznych graczy, ale te znikanie i nagłe pojawianie się...Tragedia.

Bubble.am
+ łatwość w rozgrywkach ze znajomymi
+ czat (chodź widziałem tam tylko wyzwiska :))

- zbyt prosta
- mało graczy
- zoom (według mnie na minus)
- klimat gry wydaje się gorszy
- mniejsza mapa
miałbym jeszcze kilka uwag, ale i tak wypisałem ich sporo.

Agar.io
+ wkręcająca (w wolnym czasie zawsze tam zaglądam)
+ efekty (w przypadku rozdzielenia kulki, dla mnie ma to duże znaczenie)
+ większa mapa
+ sporo graczy
+ nieco trudniejsza, co na plus (w przypadku bubble grając 2 minuty byłem w top)

- sporo zachodu z gra ze znajomymi
- czasem się przycina (serwery przeciążone)

Jeśli ktoś gra w Agar.io dajcie swoją nazwę pod opinia, będę wiedział kogo omijać :)
Ja mam Daniel PL^^
  Odpowiedz
#10
Ja przeważnie gram bez nazwy, ale wyróżniam się gram tym skinem [Obrazek: Y98m25Y.jpg]
Nie widziałem, żeby ktoś miał taki skin. Od czasu do czasu trolluję ludzie i mam nick typu: TROLL lub dance with me
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości