Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Ankieta: Czy chcecie więcej akcji w których można zdobyć darmowy transfer w chomikowym portalu?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
89.47%
51 89.47%
Nie
0%
0 0%
Jest mi to obojętne
10.53%
6 10.53%
Razem 57 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Było : Wielkie free 06.12.2011 - nie spóźnij się!
#1
[Obrazek: 6grudniatop.jpg]

Odjechane Mikołajki!
Łącznie w puli free transferu znajduje się: 740 GB


Napisz list do Odjechanego Mikołaja!
6 grudnia rozdanie prezentów!

Chcesz dodatkowo otrzymać 100GB tylko dla siebie?
Czytaj dalej aby poznać szczegóły.


W dniu mikołajek 06.12.2011 o godzinie 20 nastąpi wielki free transfer
dla wszystkich Użytkowników forum Odjechani.com.pl

Sponsorami akcji są:

100GB Odjechani.com.pl
150GB KruchyFix
140GB Bohazard
50GB Karol
50GB CzekoladowyBaron
50GB Kucharek
50GB Tungar
50GB Leszek
25GB Niepokorny39
20GB Metis
15GB Sensity
10GB Sebastian
10GB Bartosz_Maly
10GB David
10GB marcinbag

to miejsce czeka na Ciebie...
Dołącz do grona sponsorów.

Kilka dni przed rozpoczęciem Odjechanych Mikołajek z free transferem, każdy z Użytkowników
forum otrzyma na swój adres mailowy hasło i link do miejsca skąd zobaczy
informacje gdzie można za darmo pobierać z Chomikuj.pl. Zalecamy być punktualnie!
Za ilość zdeklarowanego transferu odpowiadają Sponsorzy.
Powiadomienie z informacją o linku i haśle, będzie również wysłane z kilkudniowym
wyprzedzeniem oraz w dniu samych Odjechanych Mikołajek.

UWAGA! Osoby, które zarejestrowały się w dniu 06.12.2011 po godzinie 9:00, hasło i link do free zobaczą w topie strony pod banerem reklamującym akcję oraz na dole w forumowym czacie (widzą go tylko Użytkownicy forum).

Ale, to jeszcze nie wszystko!

Napisz tutaj unikalny i niepowtarzalny list do Odjechanego Mikołaja, opisz
co chciałbyś dostać pod Choinkę, jakie masz marzenia itd... a najlepsza
praca zostanie dodatkowo nagrodzona w postaci 100GB darmowego transferu
na wyłączność (tylko dla siebie bez limitów czasowych) z przeznaczeniem na
dowolne pliki z portalu Chomikuj.pl!

Przyłącz się do nas i baw się dobrze!

Serdecznie pozdrawiamy
Ekipa Odjechani.com.pl
#2
Drogi Mikołaju :D

Chciałbym dostać piorunem w antenę do internetu bo wtedy automatycznie bym się pozbył internetu i zyskał min. 2mb/s.
Proszę też Czerwonego Mikołaja o ściągnięcie moderki na odjechanym forum.

Dziękuję:)
[Obrazek: oolYLpz.png]
#3
Drogi odjechany święty Mikołaju

W tym dniu chciałbym od ciebie otrzymać sześć szczęśliwych liczb dzięki którym wreszcie wygram w lotka, zostane milionerem. Dzięki temu spełni się kilka innych moich marzeń. Za część wygranej wykupił bym transfer na chomikuj.pl i udostępnił bym parę tysięcy GB dla wszystkich użytkowników. Jeżeli to za dużo na twoją głowę to chociaż chcaiłbym dostać tę setke GB żebym mógł przez pare tygodni se pobierać. A na koniec chciałbym dodać że to forum bardzo mi się podoba i jestem zadowolony że istnieją ludzie, którzy potrafią zaoferować bezinteresowną pomoc innemu człowiekowi. Dziękuje:D
#4
Ja bym chciał dostać własny laptop by móc by cały czas online, być szczęśliwym w życiu z swoją drugą połówką i być przez nią kochanym.
Więc drogi mikołajku prosił bym, o którąś z tych rzeczy :)
#5
Kochany Święty Mikołaju.
Piszę do ciebie, z powodu, który pewnie znasz. Już nie długo twoje święto,podczas których roznosisz prezenty. Pewnie otrzymujesz miliony listów z prośbą o przeróżne prezenty. Ja tak samo jak inni chciałbym coś dostać, lecz jako ze wiem ze masz bardzo duże wydatki na te prezenty to nie chcę zbyt wiele. Chciałbym prosić cię o trochę pkt na chomikuj, abym mógł pobierać różne rzeczy, ale również udostępnić innym, abyś miał mniej roboty. Jeśli to nie będzie za dużo to też prosiłbym o obdarowanie wszystkich użytkowników forum www.odjechani.com.pl małymi podarunkami, bo pewnie nie wszyscy wiedzą o tym ze powinni pisać listy.A jeśli masz takie możliwości to prosiłbym o te 100GB transferu.
Wykorzystam je rozsądnie. Trochę sam wykorzystam, a połową podzielę się z innymi.
Mam też jedno marzenie. Chciałbym przez jeden dzień być tobą, chciałbym ci jakoś pomóc.
I też rozdawać prezenty. Mam dużo rzeczy, które mógłbym komuś podarować. Może powiesz mi komu mógłbym je podarować ? Wiem ze ten list dotrze do ciebie, więc proszę cię o spełnienie tego marzenia. Będę bardzo wdzięczny. Przez cały rok byłem bardzo grzeczny, pomagałem innym.
A ty Święty Mikołaju jakie masz marzenia ? Co chciałbyś otrzymać jako prezent ?
Jest może coś co chciałbyś otrzymać za swoją dobroduszność ? Może będę mógł to dla ciebie przygotować. Na zakończenie chciałbym Cię pozdrowić. I jeszcze raz prosić o spełnienie moich zachcianek. Kocham cię Odjechany Święty Mikołaju.
#6
GDYBYM SETKE GB TRANSFERU MIAŁ to 1000 BAJEK bym NAGRAŁ I WSZYSTKIE DZIECIOM bym WYSŁAŁ - a dla mnie jakiś używany telefonik byś MIKOŁAJU mi wysłał. Pozdrawiam.
#7
Odjechany Mikołaju!
W tym roku byłam bardzo grzeczna i liczę na prezenty, a ponieważ jesteś najlepszy w tej branży to proszę o :50 GB zdrowia, 40 GB miłości i szczęścia oraz 10 GB kasy. Daje to równiutkie 100% satysfakcji obdarowanego i możliwość podzielenia się z innymi. Wierząc w Twe wielkie możliwości i cuda jakie czynisz 6 grudnia zajrzę w moje wyczyszczone buciki z nadzieją na prezent.
Życzę pomyślnych wiatrów i zawsze najedzonych reniferów.
#8
Drogi Odjechany Mikołaju!
W twoim dniu chciałbym dostać pod choinkę zestaw komputerowy z procesorem Intel Core i5 i bmxa.Byłem bardzo grzeczny przez cały rok i zasłużyłem na te prezenty.
Życzę dużo szczęścia i zdrowych reniferów żebyś mógł szybko porozwozić prezenty grzecznym dzieciom na całym świecie.
#9
Wink 
Witam chciałabym dostać od ciebie modlitwę o zdrowie, a także bym chciała żeby sie wszyscy za mnie pomodlili żebym była zdrowa. Wielkie free 06.12.2011 - nie spóźnij się !
Kochany Święty Mikołaju chciałabym dostać konto premium na rok czasu na chomikuj.pl i wielki free transfer. pozdrawiam.
#10
Kochany Święty Mikołaju chciałbym dostać konto premium na rok czasu na chomikuj.pl.

pozdrawiam...


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Proszę o free transfer do chomikuj Mirek Sawler 7 3 585 10.12.2017, 20:50
Ostatni post: Mirek Sawler
  Nieśmiertelny - prośba o free Nieśmiertelny 4 2 418 13.04.2017, 22:18
Ostatni post: Robotox
  MrPsycho daje free. MrPsycho 33 10 275 30.11.2015, 21:27
Ostatni post: MrPsycho
  3GB FREE dla każdego indywidualnie na cokolwiek zechcesz! Robotox 1 2 315 25.09.2015, 19:43
Ostatni post: Robotox
  codziennie 30-40 GB FREE ashlynn 0 1 565 25.09.2015, 07:08
Ostatni post: ashlynn

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości