Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Chomiczkuj.pl
#31
To napisz do listostek :) on ci poda linka do bota
#32
rafal07000 napisał(a):Cmpro ma licencję i o ile się nie mylę. Więc nie dostaniesz za niego bana.

Co z tego , że jest licencja na program skoro chomikuj dawało ( nie wiem jak teraz) ograniczenia wysyłania wiadomości za jego użytkowanie ? Nawet kilka osób ponoć bana dostało ale czasowego.

Coś strona dalej nie trybi ;/
#33
Ma ktoś jakieś informacje dlaczego chomiczkuj.pl nie działa??
#34
(02.08.2012, 21:08)tomson441 napisał(a): Ma ktoś jakieś informacje dlaczego chomiczkuj.pl nie działa??


[Pewnie modernizują stronę :)
#35
przez to że modernizują nie moge zalogowac sie do bota ;/
#36
Hehe ciekawe kiedy będzie działać liczę, że jeszcze dzisiaj ;P
#37
(02.08.2012, 21:08)tomson441 napisał(a): Ma ktoś jakieś informacje dlaczego chomiczkuj.pl nie działa??

Bo ja się zarejestrowałem :D
#38
davi100 napisał(a):Bo ja się zarejestrowałem

HAHA nie prawda bo ja -dokładnie zaraz po rejestracji strone wywaliło na orbitę , nawet nie zdążyłem w pełni aktywować powiązać z kontem... :P
#39
(02.08.2012, 21:37)saturas napisał(a): HAHA nie prawda bo ja -dokładnie zaraz po rejestracji strone wywaliło na orbitę , nawet nie zdążyłem w pełni aktywować powiązać z kontem... :P

To już wiemy kogo winić :P
#40
Wybaczcie :P

Panie i Panowie strona już działa , choć jak się zaloguje to pewnie padnie :D

Mam bardzo istotne pytania:
1.
Na jakim hostingu są wgrywane obrazki przy opisywaniu plików ?

2.
Rozumiem, że autorzy strony to pierwsze 3 osoby na top liście ?

Oraz ważną informację:
Strona captchatrader nie działa od długiego czasu i raczej już nie będzie działać ...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości