Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


CloudFlare i przyspieszanie strony- poradnik
#11
Bardzo dziękuję za miłą odpowiedź.

A tak na serio. Chyba muszę się do tego przyzwyczaić. Na twoim miejscu też bym tak postąpił.
<A kto wie, może kiedyś będę na twoim miejscu.>
  Odpowiedz
#12
Przed zastosowaniem SC większość ruchu generowały boty, możesz więc sobie wyobrazić jaki mają one wpływ na działanie strony, zużycie transferu i bezpieczeństwo. Wiem to po danych z SC i Google Analitycs, niestety im dłużej strona w sieci i im więcej do niej prowadzi dróg, tym więcej przyczepia się botów zbierających dane do własnych, nierzadko szkodliwych celów, które wracają regularnie nawet kilka razy dziennie z innych adresów IP. Zdziwiłem się jak ruch na stronie zmienił się po zastosowaniu SC, ale co miesiąc mniejsza ilość odrzuconych połączeń dowodzi, że cześć botów już zapomniała o stronie, uznając ją za niedostępną. Ta liczba 9k, to pikuś, wcześniej było kilka razy więcej. Myślę, że takie darmowe zabezpieczenia, to przyszłość funkcjonowania internetu.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Poradnik] Komunikacja aplikacji w C++ a serwerem w PHP. amb00 0 1 160 29.09.2017, 21:11
Ostatni post: amb00
  RTMP, ukrycie klucza (stream) w kodzie strony Dominik 0 1 309 23.03.2017, 16:11
Ostatni post: Dominik
  Szablon strony WWW:GTAFiVeTheme SimLay 5 3 168 02.03.2014, 15:29
Ostatni post: B0hazard
  Poszukuję osoby umiejącej posługiwać się typem strony joomla. Nieśmiertelny 5 3 065 27.02.2014, 18:09
Ostatni post: SimLay
  Poradnik - Zmiana adresu MAC karty sieciowej np. od Wi-Fi dimix 2 2 677 26.10.2013, 19:54
Ostatni post: dimix

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości