Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Co dalej z karierą?
#11
Prawidłowo, nie ma co się zrażać. Jedynie możesz przez, to się dowiedzieć, że nie masz odpowiednich umiejętności by pracować w tej firmie. Ucz się nowych rzeczy, ulepszaj stare metody. Nie od razu Rzym zbudowano. Ja właśnie staram się podobnie do ciebie, ale jako web coder.
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#12
Nieśmiertelny Staram się nie zrażać, bo praca nie jest najgorsza, choć ma się niestety kilka nocek w miesiącu czy zmiany po 12h. No i jest związana z IT. Ale jednak trochę smutno mi się robi na myśl, że moje plany nie wyszły, choć trochę poświęciłem czasu na ich realizację. Na pewno robiąc strony będziesz miał łatwiej niż ja, bo jest duże zapotrzebowanie oraz próg wejścia nie jest wysoki w porównaniu z np. C++.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości