Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Co miłego Cię dziś spotkało?
#1
Czasami bywa tak, że nasze życie przypomina niekończące się pasmo pecha, innym razem czujemy się niczym dziecko szczęścia, przejeżdżając zakorkowane miasto na wiecznie zielonym świetle. Pamiętasz swój ostatni fart? Co dziś sprawiło, że poczułeś się lepiej? Może stoi za tym ktoś kogo znasz, albo zupełnie obca Ci osoba? Podziel się tym z nami!

Mnie dziś z samego rana pocieszył znajomy kierowca z hurtowni, który zadzwonił do mnie, że będzie przejeżdżał przed południem obok z towarem, więc jak czegoś potrzebuję... Traf chciał, że za 30 min sam miałem jechać specjalnie do miasta, aby wskoczyć do hurtowni Haha Facet spadł mi jak z nieba :)

Taka mała rzecz, a jaką radochę miałem.
  Odpowiedz
#2
No to chyba usłyszenie od mojej chrześniaczki słów "Kocham Cię" wyceniam je na wagę złota, a w szczególności gdy ktoś ma 1,5 roku i jeszcze za dużo nie mówi Haha W ogóle jest cudowna. Poza tym kiedy ustąpiłem dziś w autobusie miejsca starszej pani powiedziała coś w deseń " Młodzieńcze, proszę, weź cukierka, bo pewnie jesteś zmęczony i głodny po szkole" Jaaaa! Banan mi długo nie schodził z twarzy i tej babce też ;)
  Odpowiedz
#3
Coś miłego? Hm na próbnej maturze było zadanie którego nijak nie umiałam rozwiązać - na podstawie obliczeń strzeliłam i jak się okazało- trafiłam. Przynajmniej tak wynikało ze sprawdzenia ;-)
Na razie się cieszę :-)
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#4
A ja zastanawiałam się nad zmianą pracy i ni stąd ni zowąd pojawiła się osoba, która rezygnuje ze stanowiska i zapytała, czy nie chciałabym jej zastąpić, co mnie bardzo ucieszyło.
  Odpowiedz
#5
Dziś z powodu choroby wykładowcy mam długi weekend :D trochę to chamskie, no ale... jednak i miłe :D
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Długie kolejki - kiedyś i dziś. Karol 2 1 768 26.12.2011, 11:15
Ostatni post: Leszek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości