Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Co myślicie o elektrowstrząsach?
#1
Witajcie,

Jestem studentką 6-go roku medycyny. W ramach koła psychiatrycznego piszę pracę dotyczącą opinii dorosłych Polaków na temat metod leczenia stosowanych w psychiatrii.
Jeśli chcecie podzielić się swoją opinią i pomóc w stworzeniu wiarygodnego profilu opinii społeczeństwa na ten temat to zapraszam do wypełnienia anonimowej ankiety, dostępnej pod adresem:
http://moje-ankiety.pl/respond-22969.html

Z góry dziękuję
  Odpowiedz
#2
Uważam ,że każda terapia bolesna dla pacjenta nie przynosi pozytywnych rezultatów.
Jestem zwolennikiem leczenia bez agresji, bólu czy sposobów mogących sprawić krzywdę pacjentowi.
Najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa, terapia czy psychoanalaiza ale nie elektrowstrząsy.

Jestem całkowicie przeciwny takim rozwiązaniom w leczeniu osób psychicznie chorych.

Pozdrawiam.
  Odpowiedz
#3
Ludzi chorych psychicznie nie powinno się leczyć takimi metodami. Ludzi nie tresujemy, choroby psychiczne nie są do końca zbadane i chodź, to eksperymenty prowadzą do odkryć, to takie metody wykluczam.
  Odpowiedz
#4
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co myślicie o E-narkotykach ?? KabumKabum 1 978 06.06.2016, 07:23
Ostatni post: amb00
  Internet radiowy za 35 zł co myślicie? pandokti 11 3 696 06.04.2013, 15:09
Ostatni post: B0hazard
  23:23, 00:00 cz też 13:13 co myślicie o takich godzinkach :) ADRIANUSS 6 3 736 19.05.2012, 15:04
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości