Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Co robicie w niedzielę?
#1
Jestem ciekawy jak wygląda przeciętny niedzielny dzień odjechanego użytkownika, więc pytam Was. 

Ja osobiście uważam niedzielę za dzień lenia większy niż zwykle, zazwyczaj spędzam go relaksując się przed komputerem i już olewam wszelkie programowanie i tego typu robótki. Często też byczę się leżąc w słuchawkach i słuchając ulubionej muzyki lub obejrzę jakiś ciekawy serial. Czasami jak jest ładna pogoda wyjdę niczym niedźwiedź z jaskini, ale tylko w skrajnych przypadkach. 

Odpowiedzcie mi jak to po Waszej stronie wygląda?
  Odpowiedz
#2
(19.03.2017, 12:46)Swordancer napisał(a): Ja osobiście uważam niedzielę za dzień lenia większy niż zwykle, zazwyczaj spędzam go relaksując się przed komputerem i już olewam wszelkie programowanie i tego typu robótki.
Ja właśnie robię na odwrót, w weekend i w piątek wieczorem zajmuję się rzeczami, na które w inne dni mam mało czasu lub nie mam go w ogóle i to jest np. to programowanie. Dziś właśnie w niedzielę skończyłem moje pierwsze zlecenie z programowania. Poza tym robię w niedzielę też to co w inne dni np. ćwiczę czy uczę się szkolnych rzeczy. W soboty i w niedziele czasem brałem zlecenia od agencji pracy, bo w inne dni na to po prostu nie miałem czasu. Tak więc ja w ten dzień się nie obijam :)
  Odpowiedz
#3
U mnie to jest tak, jak jest napisane w PŚ "...a siódmego dnia odpoczywał"
Rano idę do kościoła, a potem różnie, przeglądam internety, rodzinne spotkanie, od czasu do czasu pomogę kuzynkom w zadaniach. Raczej ten dzień jest dla mnie odpoczynkiem.
  Odpowiedz
#4
Ja w niedziele zazwyczaj się zastanawiam co będę jutro robił, a jutro zastanawiam się co będę we wtorek robił itp...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#5
U mnie bardzo różnie. :P
Dziś na przykład choruję, więc leżę cały dzień w łóżku i śpię/słucham muzyki/czytam zaległości książkowe. A tak bardziej standardowo to:
1) Podróżuję lub spędzam jak najwięcej czasu na zewnątrz.
2) Uczę się, uprawiam sporty, robię jakieś drobnostki do pracy, spotykam ze znajomymi.
  Odpowiedz
#6
Modlę się, czasem długo śpię i myślę że już jutro znów kolejny w moim życiu poniedziałek. Lekcje oczywiście odrabiam wieczorem w niedzielę.
"Bądź dobrej myśli, bo po co być złej" - Stanisław Lem.
  Odpowiedz
#7
Śpię długo, potem szybko się zbieram i lecę na pociąg! :D
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#8
W sumie dla mnie ten dzień wygląda jak każdy inny. Trudno żeby było inaczej, nie pracuje, studia już dawno skończyłem.
  Odpowiedz
#9
Ja w niedziele całkowity chillout, zazwyczaj wstaję koło 9 i siadam do kompa. Dalej oglądam jakieś filmy czy seriale, lub gram w gry komputerowe, w między czasie wychodzę na spacer i staram się spędzać jak najwięcej czasu na dworze.
  Odpowiedz
#10
Niedziela ? tutaj chyba głównie zależy od pogody.
Ciepło oczywiście wypad nad morze, jakiś park rozrywki, a gdy zimno lub deszczowo to w domowym zaciszu lub odwiedziny znajomych.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Słoneczne, wiosenne dni - co robicie? mabud73 8 3 646 03.04.2011, 19:08
Ostatni post: Beata

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości