Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Co zrobisz w obliczu agresji na Polskę przez obce państwo?
#11
Jak dla mnie to Putin może już dzisiaj wjechać do polski i zaorać wszystko a na tej zaoranej ziemi zasadzić ziemniaki, przez wiele lat dymali nas wszyscy włącznie z ruskimi i amerykańcami czy angolami a teraz dyma nas banda debili którzy nazywają się rządem.
Piszecie o obronie i walce za kraj ale co wam z tego że zginiecie ? Zginiecie za ludzi którzy od dawna was okradają i nie dają perspektyw na życie ? A może wierzycie w te brednie że ktoś się za nami wstawi jak by się Władek chciał dobrać do granic polski, jeśli tak to zapoznajcie się z historią i poczytajcie co zrobili w 39 ci którzy obiecywali nam dokładnie to samo co obiecują teraz - gdyby doszło do najazdu na Polskę to sytuacja z 39 by się powtórzyła i wszyscy by nas zostawili na pastwę Władka a nasz "rząd" spier***ił by tak samo jak w 39 z uśmiechem na ryjach.
Dlatego miałbym głęboko gdzieś to że byłaby w tym "naszym kraju" wojna, osobiście już od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem rezygnacji z obywatelstwa PL i zostania przy drugim obywatelstwie.

Na koniec przytoczę jeszcze dowcip jaki słyszałem wczoraj w TV: "Polska chce zakupić rakiety patriot aby umocnić swoją pozycję" hahaha takie same patrioty kupią jak te złomy F-16 które nie latają bo za każdym razem jak wyjadą (tylko wyjadą i nie wystartują) z hangaru to muszą spędzić w warsztacie 2 tygodnie :D
  Odpowiedz
#12
Święte słowa. Ja myślę dokładnie tak samo ale mam kolegę który nie chce wyjeżdżać z tego kraju bo to ojczyzna, bo kiedyś walczono za ten kraj, bo co by było jak by wszyscy wyjechali., itp. Jest zaślepiony tym patriotyzmem i nie widzi co się teraz dzieje w kraju choć on sam nie ma dobrobytu w domu. Wygląda na to, że jemu jak i wielu innym osobom wyprano mózg tymi całymi marszami niepodległości, apelami w gimnazjum mówiącymi jak nasz kraj jest super, jacy kiedyś byli bohaterowie, itp., a nie nie mówi się o kiepskiej sytuacji w kraju, więc na pewno znalazło by się dużo osób, które by ślepo walczyły za kraj i jak by przeżyły to by tak skończyły: http://m.fakt.pl/wydarzenia/polska,sq779
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  20 - Letni Konrad skazany przez NFZ na śmierć Pilnie potrzebuje pomocy. Mesajah 1 1 125 21.06.2016, 00:04
Ostatni post: Demanufacture
  Okładka GTA V narysowana przez Polkę w MS Paint WazzUp 6 2 093 02.12.2013, 02:31
Ostatni post: B0hazard
  25 obrazków, przez które Twój mózg zgłupieje ! dimix 20 5 259 22.10.2013, 23:00
Ostatni post: Nicholas
  Zarabianie przez internet pandokti 4 1 638 28.08.2013, 13:57
Ostatni post: WazzUp
  Marta Robin - Historia kobiety która przez 52 lata żywiła się jedynie „Hostią” Mesajah 3 5 333 10.04.2013, 03:28
Ostatni post: Swordancer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości