Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czy gdy nie oddam książki, nie dostanę świadectwa?
#1
Witam. Czy jeśli nie oddam książki do szkolnej biblioteki na końcu klasy I Gimnazjum nie dostanę świadectwa? Proszę o szybką odpowiedź i pozdrawiam.
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#2
Rozumiem że masz jakiś problem z tą książką, inaczej byś oddał. Świadectwo muszą ci wydać, bez względu na obiegówkę, to jest ważny dokument urzędowy i nie mają prawa go zatrzymać dla siebie.
  Odpowiedz
#3
Książka "Zagineła w akcji :)". Nienawidze bezsensownych gróźb. Dzięki za solidną odpowiedź reputka idzie :)
A we mnie samym wilki dwa oblicze dobra oblicze zła
walczą ze sobą nieustannie wygrywa ten, którego karmię
  Odpowiedz
#4
Muszę jednak dodać, że lepiej się dogadać z biblioteką. Możesz oddać inną książkę, na pewno masz jakąś która cię już znudziła, można też sypnąć parę groszy. Tak jest w bibliotekach publicznych, w szkolnych pewnie też. Biblioteki nie mają zbyt dużo kasy na nowe pozycje, więc zależy im na każdej książce.:)
  Odpowiedz
#5
Posłuchaj. Miałem kiedyś podobnie. Mi dali świadectwo, ale musiałem i tak tą książkę oddać. Masz dwie możliwości, oddanie w wakacje lub na początku następnej klasy. Jedno jest pewne, świadectwo dostaniesz i nie mają prawa składać Ci gróźb, które są bezpodstawne.
  Odpowiedz
#6
Potwierdzam, mi też składano takie groźby, a dostałem świadectwo, pomarudzili tylko trochę. Trzeba tylko dogadać się z biblioteką. Albo zwracasz książkę w innym terminie, albo oddajesz im jakąś swoją (najchętniej przyjmą lektury) bądź zwrot równowartości albo zakup nowego wydania.
[Obrazek: Nwc7AWP.png]
Sygnatura wykonana przez: Rafal07000
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Książki: Eutanazja Karol 0 3 369 13.03.2011, 14:44
Ostatni post: Karol

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości