Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czy ktoś chce baner lub logo?
#1
Postanowiłem zrobić coś dla was za darmo, a teraz akurat nie mam zamówień na grafikę to postanowiłem za darmo zrobić dla 3 pierwszych osób baner lub logo za darmo. Czekam na posty pamiętajcie pierwsze trzy osoby, ponieważ mam jeszcze kanał na youtube który chcę utrzymać na poziomie i więcej nie dam na razie rady, ale kiedyś kto wie, heh.

Edit : Ale mam jeden warunek nie może to być osoba która na przykład zarejestrowała się tylko dlatego że chcę logo lub baner, więc kto chcę musi mieć minimum 30 postów.
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz
#2
Hmm... Pierwszy :D
Prosiłbym o wykonanie loga dla mojego mini studia gier. Chciałbym aby była nazwa "Robotox Games" fajną czcionką, a po lewej  stronie kwadratowa ikonka z R G.

Kiedyś zrobiłem coś takiego, ale grafika to nie jest moja mocna strona :D:



[Obrazek: 7sRpdt3.png]

Chciałbym abyś wykonał coś na podobieństwo (ale oczywiście lepiej zrobione :D) przy kontraście czarnego z ostrym żółtym, bądź jaskrawym zielonym. Dobranie tła czarnego, bądź żółtego zostawiam już w twoim wyborze, wystarczy aby kontrastowało.
Prosiłbym również o całość tak jak w obrazku wyżej i same logo (ten kwadrat po lewej).


  Odpowiedz
#3
Ok wysłałem ci wiadomość na PW, odnośnie loga.

Edit: Nie ma więcej chętnych
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz
#4
Hehe, idealnie się składa bo potrzebuje baner na nasze forum. ;) Po lewej stronie chciałbym jakąś rozpoznawalną kartę nVidi, po środku napis "VS", a po prawej też jakaś rozpoznawalna karta lecz AMD Radeon. Widzi mi się aby w tle był lekki gradient, ciemny szary u góry, a na dole jasny szary.
  Odpowiedz
#5
Ok już dla Robotoxa i Mr Psycho wykonałem, chcę ktoś jeszcze coś bo już ostatnia ostatnia szansa została.
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz
#6
To ja będę 3, link do psd http://www.speedyshare.com/wURUf/fantas.psd
Napis Konrad, a niżej jun!0r
  Odpowiedz
#7
WazzUp po otwarciu linku pisze nie znaleziono
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz
#8

[Obrazek: fantas.png]


Wszystko ok, na najwyższym poziomie.
  Odpowiedz
#9
Akcja zakończona dziękuję wszystkim !
[Obrazek: 9865w3456_wnxxreq.png]
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Zmiana koloru elementu, Pomoże ktoś Caesar91 13 4 208 27.12.2015, 11:37
Ostatni post: Caesar91
  Prośba o wykonanie logo Marika 7 2 868 02.05.2015, 14:57
Ostatni post: Suicider
  Zrobi ktoś avatar? graphick91 0 1 629 31.10.2014, 22:03
Ostatni post: graphick91
Question Pomoże ktoś sprawa dotyczy grafiki. graphick91 1 2 204 30.10.2014, 18:42
Ostatni post: graphick91
  Przeróbki logo Imcoran 6 3 152 07.03.2014, 22:57
Ostatni post: szalony

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości