Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czy to jest karalne?
#1
Ostatnio grałem w cs'a i grał jeden cheater wkurzyłem się i powiedziałem na mikro "wyłącz to idi..." czy ktoś może mi za to coś zrobić? Mnie tam przezywają 10 razy gorzej i nic z tym nie robię.
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#2
Czy możesz dostać bana? Możesz, bo wyzwiska na niektórych serwerach są niedozwolone.
Ale jeżeli wszyscy się tam wyzywają itd. To wątpię żebyś w ogóle dostał bana.
No chyba, że admina zdenerwowałeś :P
  Odpowiedz
#3
Mi nie chodzi o bany tylko jakieś kary finansowe, poza tym tam admin jest raz na pół dnia :D
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#4
lkssignal napisał(a):Mi nie chodzi o bany tylko jakieś kary finansowe

E coś ty :) na CS'ie każdy się wyzywa o wiele gorszymi słowami i (chyba) nic z tego nigdy nie było
  Odpowiedz
#5
lkssignal napisał(a):Mi nie chodzi o bany tylko jakieś kary finansowe

Nigdy nie słyszałem o czymś takim, żeby za wulgaryzmy na CS-ie ponieść jakieś kary finansowe.
Gdy jeszcze grałem w CS-a, na jaki server bym nie wszedł to choćby raz, ale jakieś wulgarne słowo musiało paść i nikt tym się nie przejmuje (najwyżej się kłócą przez całą grę).
Zresztą na takie osoby też jest sposób (kick, mute, ban etc.)

[Obrazek: 98687577.jpg]
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
"You think you know me..."


  Odpowiedz
#6
Saibo napisał(a):Zresztą na takie osoby też jest sposób (kick, mute, ban etc.)
Ewentualnie ban neo :D

Sorki za offtop :D
  Odpowiedz
#7
Teoretycznie za znieważenie publiczne drugiej osoby można ponieść odpowiedzialność karną ale w przypadku CS'a jest to mniej prawdopodobne żeby ktoś pozwał Cię o znieważenie niż trafienie dwa razy z rzędu 6 w totka.
Podsumowując:
W prawie karnym jest zapis o możliwości poniesienia odpowiedzialności za znieważenie ale w przypadku CS'a takie zniewagi można powiedzieć że są normalną praktyką i w najgorszym wypadku mogą skutkować banem.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy jest szansa na pobranie tego Filmu perla86 2 1 184 16.11.2018, 01:29
Ostatni post: perla86
  Bot InwegroBot, czym jest? Swordancer 0 1 221 05.11.2017, 01:43
Ostatni post: Swordancer
  Gdzie jest Waldo 360? Wideo zabawa Swordancer 0 1 037 29.02.2016, 20:58
Ostatni post: Swordancer
  Upload plików - czy jest to opłacalne; bezpieczne? TheSlodowy 0 1 420 07.12.2013, 02:15
Ostatni post: TheSlodowy
  strefa-hostess.pl - co to jest za strona? Gospodarz 14 9 626 04.08.2013, 14:48
Ostatni post: Gospodarz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości