Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czy warto iść na nowego Jamesa Bonda?
#1
Chodzi oto że planuję pójść do kina i myślałem o filmie James Bond.Czy myślicie że warto na to iść.
  Odpowiedz
#2
Według mnie to strata kasy równie dobrze możesz pobrać z neta film i obejrzeć na kompie lub telewizorze i na jedno wyjdzie. Wiem że w kinie to duży ekran itd ale dla mnie to bez różnicy.
  Odpowiedz
#3
Ale do kina się idzie, nie po to by tylko oglądnąć sam film, tam po prostu jest atmosfera, do kina możesz zaprosić kogoś i jest romantycznie (nie koniecznie na James Bonda :D)...
Film w domu to nie to samo co w kinie...Nawet w jakości 1080p...
Jak dla mnie to żadna strata kasy ale mnie się wydaję, że warto iść na ten film.

  Odpowiedz
#4
Najnowszy Bond zbiera doskonale recenzje, jak dawno żaden bondowski produkt. Takie filmy po prostu ogląda się w kinie, one są do kina stworzone. Epicki rozmach, efekty specjalne i dobra zabawa, bo chyba o to w Bondach chodzi? Na kompie to można oglądać dramaty psychologiczne, co najwyżej:-)
  Odpowiedz
#5
(09.10.2012, 18:38)Damianoslawp napisał(a): Według mnie to strata kasy równie dobrze możesz pobrać z neta film i obejrzeć na kompie lub telewizorze i na jedno wyjdzie. Wiem że w kinie to duży ekran itd ale dla mnie to bez różnicy.

Tak samo jak by ktoś zapytał czy sobie kupić nowe buty a ty byś napisał po co skoro możesz iść do najbliższego sklepu i je ukraść.

Jak dla mnie oglądając trailer http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+2...i%29-28918
i czytając pozytywne recenzje, jestem jak najbardziej za tym aby pójść do kina i obejrzeć te efekty i na własnej skórze poczuć tą atmosferę z chęcią obejrzał bym ten film w 3D :)
  Odpowiedz
#6
Też słyszałem że jest spoko takze chyba sie wybiore...
  Odpowiedz
#7
Ja bym chciał pójść, ale u mnie nie ma kina :( jest, ale dopiero 50km ode mnie chyba :D Wracając do tematu to ja bym poszedł, lubię takie filmy :)
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#8
Mi też zawsze się podobały tego typu filmy, dlatego się zastanawiam czy warto, ale po namyśle sądzę że tak.
  Odpowiedz
#9
Ja sobie z chomikuj ściągnę ;) najlepszy sposób na nowości jeżeli nie mamy w pobliżu kina :P

Wysyłane z mojego GT540 za pomocą Tapatalk 2
[Obrazek: Kd6SQvD.png]
  Odpowiedz
#10
No dobra byłem na Skyfall wczoraj i wrażenia mam raczej średnie. Świetny początek, pierwszy kwadrans w iście bondowskim stylu. Sam film trwa grubo ponad 2 godziny, mógłby trwać krócej, ale sporo w nim dłużyzn. Q jest jakimś metroseksualnym smarkaczem z laptopem, więc nie ma prawie w Skyfall tych wszystkich gadżetów, które tak lubię. Javier Bardem za to gra po prostu znakomicie, Daniel Craig jest dla mnie tez jednym z najlepszych aktorów grający Bonda, o ile nie najlepszy. Ogólnie można obejrzeć.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dary Anioła: Miasto Kości - warto obejrzeć? Shina96 2 2 631 02.11.2013, 22:04
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości