Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Czy zdarzyło Ci się nie dotrzymać Tajemnicy, którą ktoś Ci powierzył?‎
#1
Gdy osoba bliska powierza nam tajemnicę, to się na to zgadzamy bez zastanowienia się czy my to dotrzymamy czy nie.Zależy od tego jak to jest tajemnica, ale w moim życiu nie zdarzyło mi się nie dotrzymać obietnicy.
Jeśli ktoś mi powierza tajemnicę to zachowuję dla siebie i nie dziele się drugą osobą, bo jeśli bym to rozpowiadał, to bardzo by się ta osoba poczuła.
Czasami nawet boimy się powierzać swoich tajemnic, nie wiedząc w 100%, czy ta osoba dotrzyma czy nie.
Zapraszam do odejchanej dyskusji;)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. 
  Odpowiedz
#2
Kiedyś nie dotrzymałam obietnicy i nie żałuję. Zrobiłam to dla dobra osoby, która mi ją powierzyła. Czasem trzeba olać zasady i obietnice, ale tylko w wyjątkowych sytuacjach, niż mieć później do siebie żal do końca życia
  Odpowiedz
#3
Będąc małym smykiem, pojechałem z rodzicami na wesele. Mama po drodze mówiła mi, żebym nikomu nie zdradził, że ma ona tipsy na dłoniach. Chodziłem od stolika do stolika i mówiłem wszystkim dookoła, że mama ma sztuczne paznokcie...

Ten sam wiek, tata kupił sobie nową wiertarkę, Kuba, tylko nikomu nie mów! Nie trudno się domyślić, że już kolejnego dnia o nowym nabytku wiedział chyba każdy :)
  Odpowiedz
#4
Odnośnie pytania, to nie, nie przypominam sobie, coś tam świta w dzieciństwie, ale ogólnie jeśli daję komuś słowo, to go nie łamię. Lubię jednak naznaczać, gdy ktoś mnie o coś prosi, że nie mogę tego obiecać, to zmienia postać rzeczy.
  Odpowiedz
#5
Prosto i na temat - nie.
Zazwyczaj po prostu wymiguje się z roli twierdzy kogoś tajemnic, jeśli jednak sytuacja tego
wymaga - informacja pozostaje tylko i wyłącznie u mnie.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pierwsza rodzina, którą można oglądać 24/h na dobę. amb00 9 2 674 28.12.2015, 14:00
Ostatni post: amb00
  Ma ktoś konto na fileice? luzakkajojo 1 1 660 21.04.2014, 20:45
Ostatni post: Mesajah
  Postać filmowa, Która Cię przypomina da Vinci 5 2 822 27.11.2013, 20:53
Ostatni post: Motaro
  Śmiertelna dawka alkoholu, która nie dotyczy polaków. Gospodarz 6 2 009 13.09.2013, 16:27
Ostatni post: Gospodarz
  Natalia Siwiec czy Doda? Która ładniejsza? Tomek1 17 6 139 18.07.2013, 19:38
Ostatni post: B0hazard

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości