Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Postać filmowa, Która Cię przypomina
#1
W dzisiejszych czasach nie jest ciężko o nowe produkcje filmowe. Kina pękają w szwach, repertuar przypomina tęczowy wachlarz, komedie, dramaty, horrory, każdy może znaleźć coś dla siebie. Główni bohaterowie utworów, mają to do siebie, że często się do nich upodabniamy. Czy to z wyglądu, czy z podejścia do życia, może z powodu podejmowanych przez nich decyzji, albo zrządzeń losu. Mimo, że są to postacie fikcyjne, często świetnie odbijają nasze życie. Miałeś kiedyś wrażenie, że film, który oglądasz, jest właśnie o Tobie? :)
  Odpowiedz
#2
Jak mnie ktoś zdenerwuje, czuje się jak Rambo Haha
Jako tako nie mam takiej swojej postaci, do której mógłbym się upodobnić.
Musiałbym sie zastanowić nad tym dłużej.
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] piszę poprawnie
  Odpowiedz
#3
@da Vinci- jestem zbyt nieszablonową postacią aby zamknąć mnie w ramach filmu :P:P:P
  Odpowiedz
#4
Nie zaprzeczę, moja Droga :)

Czasem jednak mamy takie momenty, jak to wspomniał Adi, kiedy czujemy się jak tytułowy bohater fikcyjnego świata. Rambo, bo tak czuje się nasz kolega, kiedy jest zdenerwowany. Ja pisałem ostatnio w którymś wątku, że swoją mowę ciała budowałem na sylwetce postaci James'a Bond'a. Po obejrzeniu "300 spartan", aż chce się iść na siłownię, "Step Up" zachęca do wzięcia lekcji tańca, a po filmach z Van Damme'm, obiecujemy sobie, że w końcu zapiszemy się na jakieś sztuki walki.

Każdy z nas jest nieszablonowy, dlatego jedna postać filmowa na pewno nigdy nie odda w pełni naszej osobowości.
  Odpowiedz
#5
da Vinci napisał(a):Po obejrzeniu "300 spartan", aż chce się iść na siłownię, "Step Up" zachęca do wzięcia lekcji tańca, a po filmach z Van Damme'm, obiecujemy sobie, że w końcu zapiszemy się na jakieś sztuki walki.
Nie potrzebuję do tego filmów, wystarczy mi waga Haha . A tak poważnie- do tańca nie mam predyspozycji, sztuki walki trenuję dość namiętnie ;) Tak naprawdę nie potrzebujemy do tego filmu, wystarczy silna wola.
  Odpowiedz
#6
Hmmm... Ciekawy temat. Ja wyznaję podobną filozofię życia, taką jak główny bohater bardzo dobrze znanego serialu, którym nazwano jego nazwiskiem - Dr House. Po pewnych przykrych przygodach, które mnie w życiu "real life" spotkały, doszedłem do wniosków, że jest w tym sporo racji. Dodaję do tego po części Teorię Chaosu, którą prezentuje Dr Malcom z filmu Jurassic Park. Jeśli chodzi o sztuki walki i samoobronę to stosowałbym postać Undertakera (jego fotkę mam na awatarze) z Wrestlingu WWE w przypadku zaczepialskich "blokowców" :P Uwielbiam czarny kolor ;) Odstrasza kłopoty ;) Staram się unikać przemocy.
Raczej tylko te trzy osobistości w pewnej części odzwierciedlają mój wizerunek i sposób bycia.
Reszta mnie to mój własny nie zarejestrowany filmowo, ani książkowo styl życia ;)
"Wszyscy Kłamią"... - Gregory House
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pierwsza rodzina, którą można oglądać 24/h na dobę. amb00 9 2 674 28.12.2015, 14:00
Ostatni post: amb00
  Czy zdarzyło Ci się nie dotrzymać Tajemnicy, którą ktoś Ci powierzył?‎ Gospodarz 4 3 032 20.04.2014, 12:25
Ostatni post: B0hazard
  Śmiertelna dawka alkoholu, która nie dotyczy polaków. Gospodarz 6 2 009 13.09.2013, 16:27
Ostatni post: Gospodarz
  Natalia Siwiec czy Doda? Która ładniejsza? Tomek1 17 6 139 18.07.2013, 19:38
Ostatni post: B0hazard
  Naomi Scott czy Emma Watson? Która ładniejsza? zawpork 13 5 326 18.07.2013, 16:20
Ostatni post: Nieśmiertelny

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości